![]() |
Re: Un Smart negru mat cochet
este ok:D
|
Re: Un Smart negru mat cochet
4 Attachment(s)
uite ca am reusit sa scot ceva :) sper sa va placa
|
Re: Un Smart negru mat cochet
Nu imi place Smartul deloc,dar asta este aranjat ok.
|
Re: Un Smart negru mat cochet
nu are potential de tuning masina asta asa ca mai bine p lasa cum a fost
|
Re: Un Smart negru mat cochet
Sunt curios cine ar vota ca e kitsch masinuta asta.
Quote:
|
Re: Un Smart negru mat cochet
da chiar bine...imi place...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning