![]() |
Re: Nexia - Under construction
Quote:
P.S. ce periculos arata de la spate:D... |
Re: Nexia - Under construction
Quote:
pai doar aici s-au facut, la noi la Craiova!!! E normal sa ne placa Daewoo-urile, si in nici un caz Daciile!!! Frumos rau de tot Nexia asta... bafta! |
Re: Nexia - Under construction
Pai ei stiu ce motor e ala?...Habar nu au...Le spun ca asta e nexia varianta pt bg.
Apropos..:Nu am fost de la inceput adeptul inmatricularii la BG. si inca nu sunt nici acum. Dar..Dar am fost fortat de situatzie.Verificatzi numai daca avetzi curiozitatea cat era taxa la noi.Motor 1,5 an 1997 euro 1 |
Re: Nexia - Under construction
Quote:
hai mai bine sa facem evacuarea aia odata ca sa poti sa mergi cu ea ca doar sti ce e prin orasu asta |
Re: Nexia - Under construction
Pai cum bre sa nu aiba dreptul politia romana sa verifice? Sa ii vezi prin C-ta cum stau la intrare cu RAR cu tot si sa ii vezi ce verifica cazanele de prin BG. (Nu e cazul aici, dar probabil stii si tu Rik ca se aduc si masini de deabia se tin pe roate). Rik, nu era vorba nici macar o secunda ca de e masina inmatriculata in BG, ci doar ca pe la noi mai iau la puricat masinile cu numere straine, in cautare de cate-o spaga ceva...si eram curios daca si la voi e la fel... Mai ales ca tu ai si alt motor pe ea :) SPOR!
|
Re: Nexia - Under construction
Asa e, il sustin pe banzay in afirmatii! Astia cu sapca de abia asteapta sa te inhate, nu ii intereseaza altceva decat spaga. Daca ai masina de BG e bine sa ai si ceva banuti de rezerva in buzunar, in caz ca te opresc astia pe strada... Lucru valabil in special in jud. CT, de restul nu imi dau cu parerea.
Oricum , masina arata super! Ce imi place cand vad poze cu transplantul si cu "donatorul" =))... Good work !!! P.S.: marfa rau si oglinzile laterale! |
Re: Nexia - Under construction
4 Attachment(s)
Gata coloana de evacuare.Inox de 60..Continuam pana la bingo
|
Re: Nexia - Under construction
Bv bah rik iese ceva super din masinuta asta....
Dar in ce service lucrezi u acolo... |
Re: Nexia - Under construction
Quote:
... sau liniute :twisted: |
Re: Nexia - Under construction
super tare nexia o stiu trec in fiecare zi pe langa ea e cea de langa peco acela din brazda nu? super tare e singura care imi place din craiova si inca ceva tu mai ai o corsa ? mc bafta cu proiectu
|
Re: Nexia - Under construction
frumos proiectu !!! baafta in continuare!
|
Re: Nexia - Under construction
7 Attachment(s)
Inca ceva poze...
|
Re: Nexia - Under construction
foarte frumos...
Nu prea imi place mie coltul ala cum se vede de la badboy...dar nu deranjeaza prea mult. P.S. imi plac mult scaunele :) |
Re: Nexia - Under construction
Arata bine masina dar cu ce sa intalnit :-):?:Frumoase rau scaunele de pe ce masina vin?
|
Re: Nexia - Under construction
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:53. |
- Copyright 2026 4Tuning