Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Maşina IGIENICĂ (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/124803-masina-igienica.html)

StreetStyle22 21-05-09 15:38

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Primul Wc american cu roti si cu hartie igienica.Geniaall.. :D

slayersland 21-05-09 15:50

Re: Maşina IGIENICĂ
 
E bine ca se mediatizeaza prostia, tineti-o tot asa...Asta este next level dupa crom/auriu cred...sper sa apara si de-alea acoperite cu rahat in curand...

allexutzzu 21-05-09 15:52

Re: Maşina IGIENICĂ
 
mare branza sa lipesti niste hartie igienica pe masina...oaa, ce inventie!:shock:

KTA87 21-05-09 16:36

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Prostie...

marian_tgv 21-05-09 17:30

Re: Maşina IGIENICĂ
 
apucate-ar ploaia sa te apuce...:)))

Alex30 21-05-09 17:31

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Maine ma apuc sa invelesc Dacia in servetele de masa!

Darius DMS 21-05-09 17:34

Re: Maşina IGIENICĂ
 
retardat care si-a facut provizii de hartie igienica.....

best_fan 21-05-09 18:50

Re: Maşina IGIENICĂ
 
stupid americans .....

G3orgyk08 21-05-09 20:12

Re: Maşina IGIENICĂ
 
nu are nici un sens.. si nu mi se pare ceva deosebit..

11KPO 21-05-09 20:53

Re: Maşina IGIENICĂ
 
omul are probleme cu ...

D.Y ¬ 21-05-09 21:23

Re: Maşina IGIENICĂ
 
capace, pictura, hartie igienica.. ce urmeaza? :))

Cobra2007 21-05-09 22:45

Re: Maşina IGIENICĂ
 
hai sa-i dam foc :twisted:

Alpyus 21-05-09 23:14

Re: Maşina IGIENICĂ
 
vin vremuri cacacioase D-ne.=))

roska 26-05-09 11:13

Re: Maşina IGIENICĂ
 
macar asa nu o sa ramana omu in pana daca il prinde treaba pe autostrada

DTH 26-05-09 15:36

Re: Maşina IGIENICĂ
 
ahahahahaha :)) lipsa de ocupatie :))))


All times are GMT +2. The time now is 17:06.

- Copyright 2026 4Tuning