![]() |
Re: Maşina IGIENICĂ
Primul Wc american cu roti si cu hartie igienica.Geniaall.. :D
|
Re: Maşina IGIENICĂ
E bine ca se mediatizeaza prostia, tineti-o tot asa...Asta este next level dupa crom/auriu cred...sper sa apara si de-alea acoperite cu rahat in curand...
|
Re: Maşina IGIENICĂ
mare branza sa lipesti niste hartie igienica pe masina...oaa, ce inventie!:shock:
|
Re: Maşina IGIENICĂ
Prostie...
|
Re: Maşina IGIENICĂ
apucate-ar ploaia sa te apuce...:)))
|
Re: Maşina IGIENICĂ
Maine ma apuc sa invelesc Dacia in servetele de masa!
|
Re: Maşina IGIENICĂ
retardat care si-a facut provizii de hartie igienica.....
|
Re: Maşina IGIENICĂ
stupid americans .....
|
Re: Maşina IGIENICĂ
nu are nici un sens.. si nu mi se pare ceva deosebit..
|
Re: Maşina IGIENICĂ
omul are probleme cu ...
|
Re: Maşina IGIENICĂ
capace, pictura, hartie igienica.. ce urmeaza? :))
|
Re: Maşina IGIENICĂ
hai sa-i dam foc :twisted:
|
Re: Maşina IGIENICĂ
vin vremuri cacacioase D-ne.=))
|
Re: Maşina IGIENICĂ
macar asa nu o sa ramana omu in pana daca il prinde treaba pe autostrada
|
Re: Maşina IGIENICĂ
ahahahahaha :)) lipsa de ocupatie :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:06. |
- Copyright 2026 4Tuning