![]() |
Re: BMW E30 323i
schimbi cu astra...?
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...36#post2444736 |
Re: BMW E30 323i
mai e valabil?
|
Re: BMW E30 323i
Schimb cu Passat din 1991, 1.6 + gpl, cu kit de gt... bafta
|
Re: BMW E30 323i
Mai este valabil
Doar Cash pret foarte negociabil |
Re: BMW E30 323i
sal am un golf 3 inmatriculat tuningat suspensi sport jante borbet cu buza lata tobe este si culoare de vr6 si toata masina este ca un vr6 doar ca are motor de 1,8 benzina normal adica de 75cp consum mic
daca te intereseaza adresa mea de mail este [email protected] iti trimit poze masina este aicea pe site da io nu stiu sa unblu masina merita vazuta o poti vedea pe 4tuning pe maramures este anuntul expirat are nr de inmatriculare mm 07jwr o mai poti gasi pe autovit |
Re: BMW E30 323i
t int o pisica coupe 3.18 is ?? http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...mw-411033.html
|
Re: BMW E30 323i
zi frate?il mai ai?
|
Re: BMW E30 323i
Quote:
|
Re: BMW E30 323i
schimb cu a mea https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...a-felicia.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning