![]() |
Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
Nu imi place de nicio culoare.....e urat..:(
|
Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
http://www.seriouswheels.com/pics-20...d-1024x768.jpg
mie cel mai frumos tuning asta mi se pare de la Evolve, asta tuning nu tigania aia sau asta: http://www.egmcartech.com/wp-content...c_image010.jpg si mie imi plac volvo, cel mai mult noul S80, dar ala pe rosu e si naspa tunat arata ca dreaq. volvo arata bine si tunat,dar trebuie preparat cu cap si cu gust. Pana cand si straini sunt niste cocalari. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:58. |
- Copyright 2026 4Tuning