| criss_cars |
23-05-09 13:41 |
Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
Quote:
Originally Posted by ksm170
(Post 2343226)
sefu, un bburago italy 1/24 e 25-50 lei maxim!
ala china e 50 lei daca il iei din benzinarie, altfel e 35
tu ai dat 3,5 x 30 = 105, cat pe unul 1/18 absolut nou, un cutie, sigilat!
nasol:(
|
Sef a fost luat de nou! Iar daca tu imi aduci bburago italy la 25 lei fa-mi o lista ca sunt interesat. Macheta nu o mai dau!
|