Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [ Cumpar ] machete Bugatti (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/124708-cumpar-machete-bugatti.html)

criss_cars 23-05-09 13:41

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Quote:

Originally Posted by ksm170 (Post 2343226)
sefu, un bburago italy 1/24 e 25-50 lei maxim!

ala china e 50 lei daca il iei din benzinarie, altfel e 35

tu ai dat 3,5 x 30 = 105, cat pe unul 1/18 absolut nou, un cutie, sigilat!

nasol:(

Sef a fost luat de nou! Iar daca tu imi aduci bburago italy la 25 lei fa-mi o lista ca sunt interesat. Macheta nu o mai dau!


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning