![]() |
Re: SF - OZN
care beliti ochii la stargate ??
strabunii calendaru aztec .. mayasii .. sunt multe pe care nu el stim .. piramidele .. cum le-au cosntruit .. etc |
Re: SF - OZN
Piramdiele au fost construite cu ajutorul anti-gravitatie... adica mutau blocurile alea de piatra cu ajutor anti-gravitatiei (de fapt cred ca asa le ridicau caci erau f.f.f grele).
|
Re: SF - OZN
Cum e aia .. ??
Ca blocurile alea de piatza au cateva zeci de tone si nu ar putea sa le mute ... si nu pot sa le mute nici in ziua de azi .. hai sa le muti de colo colo da .. le pui pe busteni etc ce mai era pe vremea aia dar cum le ridici pana acolo in varf ? |
Re: SF - OZN
Deci le ridicau cu ajutorul anti-gravitatiei (deci gravitatia nu se opunea :lol: mutarii),este doar o presupunere..
Oricum eu cred ca Piramidele au fost facute de sau cu tehnica extraterestra altfel nu vad cum... Apropo au exsistat 3 OZN-uri nemtesti: Haunebu MK1,MK2 si MK3 care chiar seamana cu o farfurie zburatoare... Oricum puteti cauta pe net un anumit tip pe nume George Adamski care a prins in poze si in filmulete destul de multe Haunebu 1 si 2... totusi el facea si la fel de multe fake-uri. |
Re: SF - OZN
3 Attachment(s)
Salut... uite niste imagini ce va vor pune pe ganduri....
Si un articol care emrita citit,in engleza...merita gandita treaba.... e o chestie cel putin tare ca asta sa fie adevarat "Primele teste cu Haunebu/Vril au fost facute in anul aprox. 1939".. Uitati linkul: http://images.google.ro/imgres?imgur...RO328%26um%3D1 |
Re: SF - OZN
omuletu ala gri seamana cu asgarzii din stargate :)))
|
Re: SF - OZN
Au gäsit astia veriga lipsa in evolutia omului :D prin Germania, nu stiu pe unde, eram in trecere si am auzit prin casa :D e ceva, om-sopârlä, Ida parca i-au pus astia numele...maine-poimâine or sä gäseascä cä ne tragem din extraterestrii :lol:
|
Re: SF - OZN
Ziz iz das problm... I think that it iz fak.... bcaus lok at Hitler'z hand...it iz not evn shaking with das alien.... (german- eglish fun)
Das another strang think iz dat it iz posible that the UFO'z haz ben made with no alien thenologi....it may bi juzt human hand bhind.... vho knovs? (german-english fun) |
Re: SF - OZN
Quote:
|
Re: SF - OZN
Acum citesc un mat. cum ca exsista mari posibilitati a exsistentei unei lumi interioare cu un soare propriu,interior si o clima tropicala tot timpul si tot timpul zi.... Suna interesant!
|
Re: SF - OZN
Quote:
Chiar nu imi dau seama despre ce e vorba :-) Unde citesti acel material ? |
Re: SF - OZN
http://www.ziua.ro/display.php?id=57196&data=2001-01-24...
Uite url....ia si cititi! Judecati singuri ce ceredeti si ce nu credeti ca are si un sambure de adevar. ;) |
Re: SF - OZN
Quote:
|
Re: SF - OZN
Quote:
[...] in zona Polului Nord magnetic, o suprafata care nu este acoperita de gheata calotei glaciare, cum ar fi fost normal (vezi foto). [...] |
Re: SF - OZN
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning