Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   SF - OZN (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/124551-sf-ozn.html)

Psycho 20-05-09 22:12

Re: SF - OZN
 
care beliti ochii la stargate ??

strabunii

calendaru aztec .. mayasii .. sunt multe pe care nu el stim .. piramidele .. cum le-au cosntruit ..

etc

Dark Side 20-05-09 22:14

Re: SF - OZN
 
Piramdiele au fost construite cu ajutorul anti-gravitatie... adica mutau blocurile alea de piatra cu ajutor anti-gravitatiei (de fapt cred ca asa le ridicau caci erau f.f.f grele).

Psycho 21-05-09 10:32

Re: SF - OZN
 
Cum e aia .. ??

Ca blocurile alea de piatza au cateva zeci de tone si nu ar putea sa le mute ... si nu pot sa le mute nici in ziua de azi .. hai sa le muti de colo colo da .. le pui pe busteni etc ce mai era pe vremea aia dar cum le ridici pana acolo in varf ?

Dark Side 21-05-09 10:42

Re: SF - OZN
 
Deci le ridicau cu ajutorul anti-gravitatiei (deci gravitatia nu se opunea :lol: mutarii),este doar o presupunere..
Oricum eu cred ca Piramidele au fost facute de sau cu tehnica extraterestra altfel nu vad cum...
Apropo au exsistat 3 OZN-uri nemtesti: Haunebu MK1,MK2 si MK3 care chiar seamana cu o farfurie zburatoare...
Oricum puteti cauta pe net un anumit tip pe nume George Adamski care a prins in poze si in filmulete destul de multe Haunebu 1 si 2... totusi el facea si la fel de multe fake-uri.

Dark Side 21-05-09 12:22

Re: SF - OZN
 
3 Attachment(s)
Salut... uite niste imagini ce va vor pune pe ganduri....
Si un articol care emrita citit,in engleza...merita gandita treaba.... e o chestie cel putin tare ca asta sa fie adevarat "Primele teste cu Haunebu/Vril au fost facute in anul aprox. 1939"..
Uitati linkul: http://images.google.ro/imgres?imgur...RO328%26um%3D1

mihai88 22-05-09 12:19

Re: SF - OZN
 
omuletu ala gri seamana cu asgarzii din stargate :)))

NONE 22-05-09 19:14

Re: SF - OZN
 
Au gäsit astia veriga lipsa in evolutia omului :D prin Germania, nu stiu pe unde, eram in trecere si am auzit prin casa :D e ceva, om-sopârlä, Ida parca i-au pus astia numele...maine-poimâine or sä gäseascä cä ne tragem din extraterestrii :lol:

Dark Side 22-05-09 19:19

Re: SF - OZN
 
Ziz iz das problm... I think that it iz fak.... bcaus lok at Hitler'z hand...it iz not evn shaking with das alien.... (german- eglish fun)
Das another strang think iz dat it iz posible that the UFO'z haz ben made with no alien thenologi....it may bi juzt human hand bhind.... vho knovs? (german-english fun)

Mustang 22-05-09 22:06

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2343454)
maine-poimâine or sä gäseascä cä ne tragem din extraterestrii :lol:

Nu e exclus... Citeste postul meu privind cartea "Amintiri din viitor" a lui Erich Von Daniken.

Dark Side 22-05-09 22:20

Re: SF - OZN
 
Acum citesc un mat. cum ca exsista mari posibilitati a exsistentei unei lumi interioare cu un soare propriu,interior si o clima tropicala tot timpul si tot timpul zi.... Suna interesant!

shantzu 22-05-09 22:32

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 2343886)
[ ... ] a exsistentei unei lumi interioare cu un soare propriu,interior si o clima tropicala [ ... ]

Adica ? lume interioara ? in mijlocul Terrei sau unde?
Chiar nu imi dau seama despre ce e vorba :-)
Unde citesti acel material ?

Dark Side 22-05-09 22:55

Re: SF - OZN
 
http://www.ziua.ro/display.php?id=57196&data=2001-01-24...
Uite url....ia si cititi! Judecati singuri ce ceredeti si ce nu credeti ca are si un sambure de adevar. ;)

shantzu 23-05-09 00:25

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 2343984)

Dar fotografie unde e ? Nu o gasesc ....

NONE 23-05-09 00:42

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 2344129)
Dar fotografie unde e ? Nu o gasesc ....

Si eu m-am uitat ca bou vre-o 10 min, ca mi-a atras atentia asta :rolleyes2
[...] in zona Polului Nord magnetic, o suprafata care nu este acoperita de gheata calotei glaciare, cum ar fi fost normal (vezi foto). [...]

shantzu 23-05-09 00:55

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2344161)
Si eu m-am uitat ca bou vre-o 10 min, ca mi-a atras atentia asta :rolleyes2
[...] in zona Polului Nord magnetic, o suprafata care nu este acoperita de gheata calotei glaciare, cum ar fi fost normal (vezi foto). [...]

Da, la acelasi lucru ma refer si eu :D


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning