![]() |
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
Si iar voturile nu corespund cu mesajele...
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
foarte urata!!!a stricat bunatate de masina....
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
daca tipa e pistorita si-a ratat cariera si daca as fi de la porshe as da-o in judecata ca si-a batut taraba de masina asta
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
cum sa faci asa ceva uei capodopere?NASPAAAAA
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
naspa!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
persoane care nu au ce face...
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
opera de arta?? hai sa fim seriosi...
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
arta, nu arta... au irosit o masina clasica ce nu va mai fi inlocuita
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
apoi.....daca e masina ei face ce vrea cu ea.....voi cand v-a apucati unii de le stikeriti de arata ca alte alea va zice cineva ceva....nu fiindca e bunul vostru asa si ea.....crede-ti ca o intereseaza parerea altora???? femeia a dat banii pe masina face ce vrea....
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
nu mai comentati aiurea, poate asta e pasiunea doamnei , si si-a personalizat masina
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
e putin cam mult spus opera de arta :)
|
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
Vai ce va merge gura....
Daca masina era expusa la muzeul Porsche oare mai existau atatea comentarii negative? Despre acele BMWuri pictate ce ziceti? ..Alea-s ok ca-s oficiale si nu credeti ca e ,,blasfemie" sa colorezi un M1 sau un 3.0CSL. Infine... nici nu stiu de ce mai ma complic ca nici mie nu-mi place... Make love not war... Flower Power :peace: |
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
Nu e cea mai frumoasa masina din lume...dar raman fara cuvinte cand ii vad pe unii pe aici atat de revoltati de parca le-ar fi luat lor loganul si le-ar fi dezlipit actipildele...
Calmati-va oameni buni ca mai aveti putin si va pocneste o vena la cap... P.S. parca imi si imaginez ce tuninnnnngareala ati fi facut voi pe un 356...:rolleyes2 |
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
Ma intreb ce culoare are scrisa in talon :lol::lol:
hm....arata foarte Hippie masina :d.. e dragutzica sa zic .. vot Merge |
Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
Quote:
~Nautilus PS de opinii nu zic nimic, iti apartin |
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning