Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/124416-porsche-356-coupe-transformat-opera-arta.html)

slayersland 19-05-09 19:39

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
Si iar voturile nu corespund cu mesajele...

FLAME 19-05-09 19:46

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
foarte urata!!!a stricat bunatate de masina....

TR_00_ANN 19-05-09 19:53

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
daca tipa e pistorita si-a ratat cariera si daca as fi de la porshe as da-o in judecata ca si-a batut taraba de masina asta

Brynk 19-05-09 19:53

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
cum sa faci asa ceva uei capodopere?NASPAAAAA

razzwan 19-05-09 21:02

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
naspa!!!!!!!!!!!!!!!!

macss 19-05-09 21:37

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
persoane care nu au ce face...

adis307 19-05-09 22:20

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
opera de arta?? hai sa fim seriosi...

B3ST 19-05-09 23:11

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
arta, nu arta... au irosit o masina clasica ce nu va mai fi inlocuita

DiavoLLo 20-05-09 00:02

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
apoi.....daca e masina ei face ce vrea cu ea.....voi cand v-a apucati unii de le stikeriti de arata ca alte alea va zice cineva ceva....nu fiindca e bunul vostru asa si ea.....crede-ti ca o intereseaza parerea altora???? femeia a dat banii pe masina face ce vrea....

claud1u_BDT 20-05-09 09:30

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
nu mai comentati aiurea, poate asta e pasiunea doamnei , si si-a personalizat masina

b0gdan_max 20-05-09 10:45

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
e putin cam mult spus opera de arta :)

bogg 20-05-09 12:39

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
Vai ce va merge gura....
Daca masina era expusa la muzeul Porsche oare mai existau atatea comentarii negative?
Despre acele BMWuri pictate ce ziceti? ..Alea-s ok ca-s oficiale si nu credeti ca e ,,blasfemie" sa colorezi un M1 sau un 3.0CSL.
Infine... nici nu stiu de ce mai ma complic ca nici mie nu-mi place...
Make love not war...
Flower Power :peace:

SHOGUN-A8 20-05-09 17:21

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
Nu e cea mai frumoasa masina din lume...dar raman fara cuvinte cand ii vad pe unii pe aici atat de revoltati de parca le-ar fi luat lor loganul si le-ar fi dezlipit actipildele...
Calmati-va oameni buni ca mai aveti putin si va pocneste o vena la cap...

P.S. parca imi si imaginez ce tuninnnnngareala ati fi facut voi pe un 356...:rolleyes2

mitza mtb 21-05-09 23:00

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
Ma intreb ce culoare are scrisa in talon :lol::lol:

hm....arata foarte Hippie masina :d.. e dragutzica sa zic .. vot Merge

Nautilus 23-05-09 00:27

Re: Porsche 356 C Coupe transformat în operă de artă
 
Quote:

Originally Posted by m3lcul (Post 2332734)
pff.. a cui putea fii o asa bataie de joc, decat a unei celulitoase pufoase, o bila de grasime care se crede minunata. asta ar fii trebuit sa ramana o masina de colectie in stare originala nu o tampenie a unei puhave...ar trebui data o lege in acest sens pt ca prea multe masini cu istorie ajung pe mana unor cretini. hai ca la beetle mai mergea, dar mizeria asta facuta pe un porsche cu traditie, eu o consider o blasfemie la adresa celor care se chinuie in draci sa restaureze asa ceva.
am vazut niste kestii asemanatoare acum ceva timp in mall-plaza pe niste seat-uri, dar lucrarile alea erau oricum net superioare celei de pe coupe-ul asta. nu stiu ce gasesc unii atat de extravagant....

Nu ti se pare ca limbajul tau e cam "cartier-periferic"-style?... :rolleyes: :)

~Nautilus

PS de opinii nu zic nimic, iti apartin


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning