Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Poze Suceava Tuning Time (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/123973-poze-suceava-tuning-time.html)

Team 17-05-09 22:57

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
A fost ceva senzational,deci FLP ne-a lasat cu gura cascata bafta in continuare FLP,si by Alin,tine-o tot asa.Felicitari baieti

buddy_lexx 17-05-09 23:34

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Bvo baietii!:D a fost frumos la sv..
FELICITARI FILIP !!!!

Ali_ump 18-05-09 01:16

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Bravo baietii! Bravo! Mult efort rasplatit de rezultate! Felicitari tuturor cluburilor participante din Neamt! De data asta am fost foarte bine reprezentati! La mai multe si mai mari data viitoare!

LOGDaniel 18-05-09 09:18

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Filip a facut un adevarat show acolo, dupa mine el merita locul I

buddy_lexx 18-05-09 10:52

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 2328097)
Bravo baietii! Bravo! Mult efort rasplatit de rezultate! Felicitari tuturor cluburilor participante din Neamt! De data asta am fost foarte bine reprezentati! La mai multe si mai mari data viitoare!

asa e ..orasu a fost f bine reprezentat...cred ca numai piatra neamtul a avut jumatate din masinile prezente...:))

43_ILA 18-05-09 20:52

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
pai daca lua si filip la drift...toate cupele veneau in neamt:),poate tura care vine

Jok3r K10 18-05-09 22:17

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
da cam asa sa intamplat de fiecare data Neamtu le-a luat cupele lor....

buddy_lexx 18-05-09 22:18

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by Jok3r K10 (Post 2331347)
da cam asa sa intamplat de fiecare data Neamtu le-a luat cupele lor....

si mai grav e ca dupa ca ce eram mai multi ca ei... nici macar nu s`a zis nimic de piatra neamt! dar in fine...

Jok3r K10 18-05-09 22:23

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
da tura trecuta cum a fost?.....va aduceti aminte....in loc sa multumeasca ca au fost cateva masini foarte frumoase de la noi la show'ul lor si-au batut joc de noi cu jurizarea si de ciuda si-au dat lor cupele.....

da in fine ....mi se pare ca tura asta au fost alti organizatori .....poate inca nu au avut timp sa multumeasca......

stefan_88 18-05-09 22:56

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
13 Attachment(s)
Inca un set de la mine ...:) sper sa va placa :) enjoy :arrow:
Attachment 925270Attachment 925271
Attachment 925272Attachment 925273
Attachment 925274Attachment 925275
Attachment 925276Attachment 925277
Attachment 925278Attachment 925279
Attachment 925280Attachment 925281
Attachment 925282

morpheusmaster 19-05-09 00:45

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Frumoase poze face Don Stefano! Frumoase tare. Vreau sa va felicit pe toti care ati reprezentat NEAMTUL! GG KRT/KATANA/NSL/FT/ si restul

buddy_lexx 19-05-09 00:46

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2331814)
Frumoase poze face Don Stefano! Frumoase tare. Vreau sa va felicit pe toti care ati reprezentat NEAMTUL! GG KRT/KATANA/NSL/FT/ si restul

merci in numele clubului katana! a fost ok..se putea si mai bine dar nah..:D

morpheusmaster 19-05-09 00:56

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Pentru putin buddy_lexx...lasa ca azi umpic maine umpic intram si noi in rand cu lumea. Imi place ca spectacolele de drift se inmultesc dupa principiul azi in Bucuresti maine in toata tara. Si evenimentele se inmultesc semnificativ...totul decurge bine zic eu...personal imi pare rau ca nu am ajuns asta este...o sa mai fie evenimente la care am sa onorez cu prezenta.

buddy_lexx 19-05-09 01:01

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2331836)
Pentru putin buddy_lexx...lasa ca azi umpic maine umpic intram si noi in rand cu lumea. Imi place ca spectacolele de drift se inmultesc dupa principiul azi in Bucuresti maine in toata tara. Si evenimentele se inmultesc semnificativ...totul decurge bine zic eu...personal imi pare rau ca nu am ajuns asta este...o sa mai fie evenimente la care am sa onorez cu prezenta.

lasa bucurestiul si alte orase... sa speram sa participam la evenimente facute la noi in piatra neamt! pacat ca nu prea avem spatii mari pt concursuri de drift .
Poate daca ne ajuta cel d sus.. in vara asta sa facem si noi cva frumos in oras!:D vine ea vacanta acusi..speram sa ne adunam mai multi si sa incercam cva frumos

stefan_88 19-05-09 01:03

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Va rog sa continuati discutia pe Cafenea :).


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

- Copyright 2026 4Tuning