![]() |
Re: Poze Suceava Tuning Time
A fost ceva senzational,deci FLP ne-a lasat cu gura cascata bafta in continuare FLP,si by Alin,tine-o tot asa.Felicitari baieti
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Bvo baietii!:D a fost frumos la sv..
FELICITARI FILIP !!!! |
Re: Poze Suceava Tuning Time
Bravo baietii! Bravo! Mult efort rasplatit de rezultate! Felicitari tuturor cluburilor participante din Neamt! De data asta am fost foarte bine reprezentati! La mai multe si mai mari data viitoare!
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Filip a facut un adevarat show acolo, dupa mine el merita locul I
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Quote:
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
pai daca lua si filip la drift...toate cupele veneau in neamt:),poate tura care vine
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
da cam asa sa intamplat de fiecare data Neamtu le-a luat cupele lor....
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Quote:
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
da tura trecuta cum a fost?.....va aduceti aminte....in loc sa multumeasca ca au fost cateva masini foarte frumoase de la noi la show'ul lor si-au batut joc de noi cu jurizarea si de ciuda si-au dat lor cupele.....
da in fine ....mi se pare ca tura asta au fost alti organizatori .....poate inca nu au avut timp sa multumeasca...... |
Re: Poze Suceava Tuning Time
13 Attachment(s)
Inca un set de la mine ...:) sper sa va placa :) enjoy :arrow:
Attachment 925270Attachment 925271 Attachment 925272Attachment 925273 Attachment 925274Attachment 925275 Attachment 925276Attachment 925277 Attachment 925278Attachment 925279 Attachment 925280Attachment 925281 Attachment 925282 |
Re: Poze Suceava Tuning Time
Frumoase poze face Don Stefano! Frumoase tare. Vreau sa va felicit pe toti care ati reprezentat NEAMTUL! GG KRT/KATANA/NSL/FT/ si restul
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Quote:
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Pentru putin buddy_lexx...lasa ca azi umpic maine umpic intram si noi in rand cu lumea. Imi place ca spectacolele de drift se inmultesc dupa principiul azi in Bucuresti maine in toata tara. Si evenimentele se inmultesc semnificativ...totul decurge bine zic eu...personal imi pare rau ca nu am ajuns asta este...o sa mai fie evenimente la care am sa onorez cu prezenta.
|
Re: Poze Suceava Tuning Time
Quote:
Poate daca ne ajuta cel d sus.. in vara asta sa facem si noi cva frumos in oras!:D vine ea vacanta acusi..speram sa ne adunam mai multi si sa incercam cva frumos |
Re: Poze Suceava Tuning Time
Va rog sa continuati discutia pe Cafenea :).
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:55. |
- Copyright 2026 4Tuning