Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Hamann 599 GTB auriu din Dubai (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/123786-hamann-599-gtb-auriu-dubai.html)

VWluci 15-05-09 15:18

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Un singur cuvant: Tiganie.

Claw166 15-05-09 17:08

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
de unde altundeva putea fi ?
~Kitsch :!:

Anka Blonda 15-05-09 17:32

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
bleah. hai cu maneaua si cu gtbu :)))

marian_tgv 15-05-09 17:55

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
ce viseaza noaptea fac ziua..daca are omul bani isi face toate poftele, gusturile nu se discuta, normal sa avem idei diferite, pareri, etc... eu am votat "merge" sigur daca vii in romania cu el sucesti gaturi pe strada

allexutzzu 15-05-09 18:11

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
e bestiala masina!! degeaba o faceti tiganie si nu mai stiu cum...sunteti invidiosi pe arabi ca sunt plini de bani si-si pot permite orice...

slayersland 15-05-09 18:29

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Voi aveti ceva cu masinile de genul? Nu scapati niciuna vad. Eu is satul de spoieli de-astea lucitoare.

Ah, si iar sunt voturile relativ echilibrate iar commenturile impotriva aproape toate, iar dubios, in fine...yuck. Daca as avea l-as rade cu drujba in piata publica, apoi as vinde restu, macar jumate din bani sa pot scoate...

slayersland 15-05-09 20:44

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Quote:

Originally Posted by allexutzzu (Post 2322633)
e bestiala masina!! degeaba o faceti tiganie si nu mai stiu cum...sunteti invidiosi pe arabi ca sunt plini de bani si-si pot permite orice...

Ce retorica a la Gutza ne-ai tras. Bine mai alllexutzzzzule, da sunt oameni pe lumea asta care nu au nici invidie nici dusmani, poate ca nici valoare, dupa tine, dar aici e chestie de gust, cu invidia sa faci versuri mai bine decat post-uri. Daca ne-am baza pe logica ta inseamna ca ar trebui sa fim invidiosi si pe germani, italieni, etc...pe toti care au masini, deci de ce nu critica nimeni un Ferrari tunat decent ...asa, din invidie? a? Sau numa cele aurii si argintii sunt invidiate? Logic ar fi ca doar cele lucitoare ar fi frumoase pentru ca sunt criticate si "invidiate", restul ar fi niste gunoaie ptr care nu se oboseste nimeni...

b0gdan_max 15-05-09 20:57

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
cand o vedem in poza zicem ca e kitsch, daca am vedea-o in realitate am ramane un pic cu gura cascata... e prea excentrica, dar ce sa ne mai mire din moment ce vine din Dubai? multi bani si mult prost-gust

glevidj 15-05-09 22:03

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
arabi nebuni isi iau asa masini si fac in 3 ani 2000 de km cu ele

matiz87 16-05-09 09:18

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
urat cel putin culoarea aia.! yeak ce gusturi au unii. dar probabil ca au asa de multi bani ca nu mai stiu ce sa mai faca cu ei .

Pardalian 16-05-09 16:16

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
la arabi poti iesi in evidenta si cu o dacie 1300 din anii '70 .....s-ar uita la ea ca la un OZN :P

oancea_cristiano_95 16-05-09 17:25

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
dubai... ferarri ... aur ? nu ii asa ciudat zic eu :D

NONE 17-05-09 02:49

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Nu m-ar deranja culoarea deloc, mie chiar îmi place ;) omu` a vrut sa fie diferit ;) ... degeaba ziceti voi ca-i tigänie, dacä v-as da unu la fel, ati încremenii lângä el ;)

23BYK 18-05-09 07:35

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
masina arata exemplar dar culoarea mi se pare gresita ... :shock:

sparly 18-05-09 08:36

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
frumos dar observ ca are harem


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning