![]() |
Re: tuning Matiz IASI
Super-super matizul, l-am vazut live de multe ori :) Acum parca are si o priza de aer pe capota.
|
Re: tuning Matiz IASI
salut! o intrebare.... sunt prea tarziu pe forumul asta sau prea devreme?
dupa cum vad matizul e si el bolid :D stie cineva unde pot gasi fibra de sticla sau rasina de cumparat? sunt acum in spania si vin cu culte bagaje de cunostinte , si am un matiz acasa , daca mai e ca-l conduce batranul meu , si vreau sa-l fac frumos tare |
Re: tuning Matiz IASI
Praguri ca astea nevopsite la cati bani sunt ?
|
Re: tuning Matiz IASI
Frumos Matizul. Nu prea merita un Matiz (forta, cuplu, turatie, ......)
Ce s-a intamplat cu bara spate? Nu se gaseste? |
Re: tuning Matiz IASI
va salut pe toti !!! am si eu o intrebare ... vreau jenti spitate pe matiz daca are cineva va rog poza si pret !!!
|
Re: tuning Matiz IASI
bah fratilor in Brasov stiti pe undeva piese?? plzz
|
Re: tuning Matiz IASI
destul de frumos in fatza dar in spate cred ca nu a mai avut bani
Evacuarea dubla este adevarata? |
Re: tuning Matiz IASI
Frumos matizul lam vazut de multe ori :) Mai ieste unul gri in iasi dak il stitzi si ala e reusit
|
Re: tuning Matiz IASI
Spoilerul fata nu-mi place deloc, in schimb pragurile si jantele sunt super smechere. Si evacuarea dubla imi place.
|
Re: tuning Matiz IASI
Quote:
Uite aici man https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/33096-arcuri-matiz.html |
Re: tuning Matiz IASI
toti zic ca nu e frumos sa aiba o masina mica cuplu viteza...etc....da le place cand o buburuza d;asta face un bmw....tine-o tot asa si cauta si pune-i tubo
|
Re: tuning Matiz IASI
Salut
M-ar interesa niste jenti si gume pentru Matiz (cat mai mari), vreau sa stiu ceva preturi sau site-uri unde pot gasi. |
Re: tuning Matiz IASI
dap!
frumos matizu` bara fatza facuta?sau comandata? |
Re: tuning Matiz IASI
vand bari portbagaj matiz,auto maxi,noi noute,nu au fost montate niciodata!!!le-am cumparat pt. a-mi monta o cutie portbagaj pe matiz dar m-am razgandit pt. ca mi-am vandut masina
|
Re: tuning Matiz IASI
Quote:
multumesc da un nr de tel sa vorbim |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning