Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   tuning Matiz IASI (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/12314-tuning-matiz-iasi.html)

=Virus= 12-06-06 21:10

Re: tuning Matiz IASI
 
Super-super matizul, l-am vazut live de multe ori :) Acum parca are si o priza de aer pe capota.

mov10 03-07-06 14:33

Re: tuning Matiz IASI
 
salut! o intrebare.... sunt prea tarziu pe forumul asta sau prea devreme?
dupa cum vad matizul e si el bolid :D stie cineva unde pot gasi fibra de sticla sau rasina de cumparat?
sunt acum in spania si vin cu culte bagaje de cunostinte , si am un matiz acasa , daca mai e ca-l conduce batranul meu , si vreau sa-l fac frumos tare

mih21 06-08-06 15:43

Re: tuning Matiz IASI
 
Praguri ca astea nevopsite la cati bani sunt ?

Dumitru Cristian 13-08-06 23:23

Re: tuning Matiz IASI
 
Frumos Matizul. Nu prea merita un Matiz (forta, cuplu, turatie, ......)
Ce s-a intamplat cu bara spate? Nu se gaseste?

cata_28 27-08-06 14:37

Re: tuning Matiz IASI
 
va salut pe toti !!! am si eu o intrebare ... vreau jenti spitate pe matiz daca are cineva va rog poza si pret !!!

paliu 23-09-06 13:59

Re: tuning Matiz IASI
 
bah fratilor in Brasov stiti pe undeva piese?? plzz

Rama_Jupanu 24-09-06 15:16

Re: tuning Matiz IASI
 
destul de frumos in fatza dar in spate cred ca nu a mai avut bani
Evacuarea dubla este adevarata?

r3sp3cT 06-10-06 22:54

Re: tuning Matiz IASI
 
Frumos matizul lam vazut de multe ori :) Mai ieste unul gri in iasi dak il stitzi si ala e reusit

B 79 D X R 29-12-06 18:55

Re: tuning Matiz IASI
 
Spoilerul fata nu-mi place deloc, in schimb pragurile si jantele sunt super smechere. Si evacuarea dubla imi place.

Dr3adLorD 13-02-07 02:30

Re: tuning Matiz IASI
 
Quote:

Originally Posted by ciprianita (Post 406792)
sunt din Bacau am un Matiz si vreau sa-i fac garda la sol mai mica . Un sfat bun pot primi?


Uite aici man https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/33096-arcuri-matiz.html

Sindrom 18-02-07 23:10

Re: tuning Matiz IASI
 
toti zic ca nu e frumos sa aiba o masina mica cuplu viteza...etc....da le place cand o buburuza d;asta face un bmw....tine-o tot asa si cauta si pune-i tubo

longyard 14-03-07 20:46

Re: tuning Matiz IASI
 
Salut
M-ar interesa niste jenti si gume pentru Matiz (cat mai mari), vreau sa stiu ceva preturi sau site-uri unde pot gasi.

nick_nasta 28-04-07 10:09

Re: tuning Matiz IASI
 
dap!
frumos matizu`
bara fatza facuta?sau comandata?

fracturuptus 21-07-07 07:47

Re: tuning Matiz IASI
 
vand bari portbagaj matiz,auto maxi,noi noute,nu au fost montate niciodata!!!le-am cumparat pt. a-mi monta o cutie portbagaj pe matiz dar m-am razgandit pt. ca mi-am vandut masina

motorsteam 30-06-09 09:03

Re: tuning Matiz IASI
 
Quote:

Originally Posted by LEU_78 (Post 294909)
Spoilere, praguri, eleroane, prize pt capota,aripi umflate

salut ma intereseaza daca ai prlungiri la bare fata si spate si la ce pret sunt din iasi


multumesc da un nr de tel sa vorbim


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning