Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motocicleta mea (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea.html)
-   -   [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea/122027-my-moto-suzuki-gsx1300r-hayabusa.html)

emylyo 09-06-09 09:49

Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
pENTRU ASTA A FOST FACUTA,NU?

rinzou 10-06-09 08:45

Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
Ti-am vazut motorul la Intrunire la Bacau. Foarte frumoasa.

Multa bafta in continoare cu ea !

FireWolf 10-06-09 20:07

Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
Consuma in oras de rupe nu ? :lol:




Ce motoare ai mai avut inainte ? :-P

emylyo 23-06-09 12:59

Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
In oras consuma pana in 10 oricat de tare as trage de ea.Am mai avut 9 motoare.Am inceput cu Mobra 5o,Minsk 125cmc,2 Jawa,350cmc,Tula 200cmc,2 kAWA GPZ 500 cmc,Suzuki rf600rs 100cp,Honda fireblade sc 33 919cmc 130 cp si acum de aproape 2 ani si 10000km hayabusa.Am luat-o treptat asa cum este normal.

cristianic 29-06-09 14:22

Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
marfa rau motorul......sa-l stapanesti sanatos in continuare:D

emylyo 09-07-09 12:06

Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
Motocicleta a primit un set de anvelope noi-spate Michelin Pilot Sport cu dungi transversale pentru impresie de latime si rezistenta la viteze mari si un Michelin Pilot Power pe fata pentru aderenta sporita la franare si pe curbe.In plus o pompa de frana radiala Nissin pentru fata cu randament ridicat .

dragos_rsp 11-07-09 12:09

Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
Frate am si eu permisule de vreo 6 luni , nu prea am avut ocaza sa ma plimb cu multe motoare, cel mai periculos motor cu care am merg a fost un cbr 1000 rr, credcema ca imi tremurau mainile cand m-am suit pe el.......nici nu vreau sa ma gandesc ce senzatie as fi avut daca ar fi fost o Hayabusa......e foarte frumoasa sa o stapanesti sanatos, Asfalt uscat.

emylyo 12-07-09 17:04

Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
Multumesc.Nu este asa periculos precum pare,mai docil chiar decat 1000 cc sport.Important este sa il iei treptat si sa te acomodezi cu acceleratiile.

kyler_iulian 26-10-11 20:40

Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
 
Quote:

Originally Posted by emylyo (Post 2480444)
Multumesc.Nu este asa periculos precum pare,mai docil chiar decat 1000 cc sport.Important este sa il iei treptat si sa te acomodezi cu acceleratiile.

exact asa este , am avut si eu multe motoare si acum am busa , pot spune ca e mult mai greu sa te dai pe jos cu busa decat cu motoare mult mai mici ...

emylyo 19-04-12 11:14

Re: [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa
 
Motocicleta se da la schmimb cu auto preferabil e36,e 46 in valoare de schimb 5000euro.

emylyo 15-08-12 11:41

Re: [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa
 
Are acum 30500km si gume moi PIRELLI SUPERCORSA .

neamtu07 23-08-12 00:54

Re: [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa
 
Sa o stapanesti sanatos,asfalt uscat.E belea rau moto.


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning