![]() |
Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
pENTRU ASTA A FOST FACUTA,NU?
|
Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
Ti-am vazut motorul la Intrunire la Bacau. Foarte frumoasa.
Multa bafta in continoare cu ea ! |
Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
Consuma in oras de rupe nu ? :lol:
Ce motoare ai mai avut inainte ? :-P |
Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
In oras consuma pana in 10 oricat de tare as trage de ea.Am mai avut 9 motoare.Am inceput cu Mobra 5o,Minsk 125cmc,2 Jawa,350cmc,Tula 200cmc,2 kAWA GPZ 500 cmc,Suzuki rf600rs 100cp,Honda fireblade sc 33 919cmc 130 cp si acum de aproape 2 ani si 10000km hayabusa.Am luat-o treptat asa cum este normal.
|
Re: [My moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
marfa rau motorul......sa-l stapanesti sanatos in continuare:D
|
Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
Motocicleta a primit un set de anvelope noi-spate Michelin Pilot Sport cu dungi transversale pentru impresie de latime si rezistenta la viteze mari si un Michelin Pilot Power pe fata pentru aderenta sporita la franare si pe curbe.In plus o pompa de frana radiala Nissin pentru fata cu randament ridicat .
|
Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
Frate am si eu permisule de vreo 6 luni , nu prea am avut ocaza sa ma plimb cu multe motoare, cel mai periculos motor cu care am merg a fost un cbr 1000 rr, credcema ca imi tremurau mainile cand m-am suit pe el.......nici nu vreau sa ma gandesc ce senzatie as fi avut daca ar fi fost o Hayabusa......e foarte frumoasa sa o stapanesti sanatos, Asfalt uscat.
|
Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
Multumesc.Nu este asa periculos precum pare,mai docil chiar decat 1000 cc sport.Important este sa il iei treptat si sa te acomodezi cu acceleratiile.
|
Re: Suzuki GSX1300R Hayabusa, an 2004
Quote:
|
Re: [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa
Motocicleta se da la schmimb cu auto preferabil e36,e 46 in valoare de schimb 5000euro.
|
Re: [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa
Are acum 30500km si gume moi PIRELLI SUPERCORSA .
|
Re: [My Moto] Suzuki GSX1300R Hayabusa
Sa o stapanesti sanatos,asfalt uscat.E belea rau moto.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning