![]() |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
asta a facut getaxu...........:))
multumesc fondatorilor RED ZONE ca m-au condus pina acolo;)......in siguranta....TAZ inainte eu dupa el ....s-a mers incet 160....170......:lol: legal.......absolut legal......... |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
fie cum zici tu, frumos , nu ai lasat nici umpic tigarea din gura, bravo jaka
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Quote:
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Quote:
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
1 Attachment(s)
ete colea un pic de film....ca pe asta il astepta riv-ul de la mine din comp....cat despre pitesti...sincer mie mi-a placut . pacat ca in Ploiesti nu e spatiu pentru asa ceva. sau eu nu stiu de el, ca de stiam, poate aveam deja un eveniment aici
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Mc pt film :D bine k l-ai urcat tu :) m-ai scutit de un carat in spate!!
Spatiu ... P.I.P. Ploiesti suna ok!? |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Quote:
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Salut baieti.Felicitari Jakal pentru ce ai facut la Pitesti.GMS-ule nici aici nu scap de tine? :D
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
P.i.p - Parcul industrial Ploiesti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning