Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/121934-tuningtime-pitesti-9-10-a.html)

jakal 11-05-09 00:15

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
asta a facut getaxu...........:))

multumesc fondatorilor RED ZONE ca m-au condus pina acolo;)......in siguranta....TAZ inainte eu dupa el ....s-a mers incet 160....170......:lol:


legal.......absolut legal.........

riv_gms 11-05-09 06:40

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
fie cum zici tu, frumos , nu ai lasat nici umpic tigarea din gura, bravo jaka

T@zMania 11-05-09 10:53

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2306516)
asta a facut getaxu...........:))

multumesc fondatorilor RED ZONE ca m-au condus pina acolo;)......in siguranta....TAZ inainte eu dupa el ....s-a mers incet 160....170......:lol:


legal.......absolut legal.........

imi pare rau ca nu am dispus de un agregat mai rapid ca ajungeam mai repede;)

jakal 11-05-09 14:01

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 2305424)
O sa revin si eu cu filmuletu cu Jakalu`

MAESTRE.....ACTIUNE..........:lol::lol:

bodykits 11-05-09 17:23

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
1 Attachment(s)
ete colea un pic de film....ca pe asta il astepta riv-ul de la mine din comp....cat despre pitesti...sincer mie mi-a placut . pacat ca in Ploiesti nu e spatiu pentru asa ceva. sau eu nu stiu de el, ca de stiam, poate aveam deja un eveniment aici

riv_gms 11-05-09 22:18

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Mc pt film :D bine k l-ai urcat tu :) m-ai scutit de un carat in spate!!

Spatiu ... P.I.P. Ploiesti suna ok!?

T@zMania 13-05-09 21:53

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 2309715)
Mc pt film :D bine k l-ai urcat tu :) m-ai scutit de un carat in spate!!

Spatiu ... P.I.P. Ploiesti suna ok!?

ce vrei sa spui cu P.I.P?

foteks 14-05-09 07:38

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Salut baieti.Felicitari Jakal pentru ce ai facut la Pitesti.GMS-ule nici aici nu scap de tine? :D

riv_gms 14-05-09 07:52

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
P.i.p - Parcul industrial Ploiesti

Quote:

Originally Posted by foteks (Post 2317123)
Salut baieti.Felicitari Jakal pentru ce ai facut la Pitesti.GMS-ule nici aici nu scap de tine? :D

defapt eu nu scap de tine , nu tu de mine ;)) domnule Ratoi!


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning