![]() |
Re: Poze spion: Noul Audi S3
... si cand va fi disponibila pe la noi ? are idee careva ?
|
Re: Poze spion: Noul Audi S3
arata bine si mai scoate si 272 CP din 2 litri.
TARE:-) |
Re: Poze spion: Noul Audi S3
are putere ok. EXACT cat un S3 vechi de 1.8 turbo cu chip.
|
Re: Poze spion: Noul Audi S3
offtopic: RoSonic scuze pt thread-ul ala trebuia sa fiu mai atent :oops:
motorizarea m-a lasat masca.. :shock: ! 272 CP este mult. SUPER TARE. si aspectul ma atrage.. spuneati ca nu prea e diferit.. o fi asa dar sa recunoastem ca arata super! parerea mea |
Re: Poze spion: Noul Audi S3
Da arata bine masina dar ce motorizare are..poate ca se merita sa o cumperi :)
Au nimerit-o si p'asta.... |
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning