Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Poze spion: Noul Audi S3 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/12181-poze-spion-noul-audi-s3.html)

Bogdan_mb 19-03-06 15:44

Re: Poze spion: Noul Audi S3
 
... si cand va fi disponibila pe la noi ? are idee careva ?

Cabbano 19-03-06 15:50

Re: Poze spion: Noul Audi S3
 
arata bine si mai scoate si 272 CP din 2 litri.
TARE:-)

teddy 21-03-06 01:55

Re: Poze spion: Noul Audi S3
 
are putere ok. EXACT cat un S3 vechi de 1.8 turbo cu chip.

movie 21-03-06 18:56

Re: Poze spion: Noul Audi S3
 
offtopic: RoSonic scuze pt thread-ul ala trebuia sa fiu mai atent :oops:

motorizarea m-a lasat masca.. :shock: ! 272 CP este mult. SUPER TARE.
si aspectul ma atrage.. spuneati ca nu prea e diferit.. o fi asa dar sa recunoastem ca arata super! parerea mea

Cozmax 29-03-06 09:02

Re: Poze spion: Noul Audi S3
 
Da arata bine masina dar ce motorizare are..poate ca se merita sa o cumperi :)


Au nimerit-o si p'asta....


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning