Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Citroen (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen.html)
-   -   Parere Citroen C3 (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen/12155-parere-citroen-c3.html)

peter 05-02-06 10:52

numai designu e de el..in rest.... 0 calitate... :wink:

Cosmin255 05-02-06 12:10

Gata m-am hotarat , a cazut C3ul , Ford Fiesta 1.4TDCI Ghia o sa comandam saptamana viitoare.Multumesc

peter 05-02-06 12:29

ai facut o alegere buna.. :wink: ...ce culoare iei ? nu ai vazut la TV cate culori... :)

NWZeu 05-02-06 15:13

Citroen are design frumos, atat .... tehnologia e cam prost implementata si acest model este al naibii de incomod .....

Cosmin255 13-02-06 20:17

Culoarea este un albastru tonic

https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?t=16557 - mai multe despre masina (lasati si un comentariu pls)

Cosmin255 25-02-06 08:16

Acest topic poate fi inchis . Multumesc

Cosmin255 07-03-06 12:23

Re: Parere Citroen C3
 
Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis Topic Inchis
Poate Asa Vede Vreun Moderator :))

bezz 05-06-07 20:11

Re: Parere Citroen C3
 
@ peter cand o sa ai varsta necesara si o sa FII in stare sa-ti iei carnet si apoi masina du-te si fa un drive test cu c3-ul, apoi mai documenteaza-te pe forumurile cu POSESORI de c3 in legatura cu calitatea si fiabilitatea modelului, pana atunci rezuma-te la mirc si nfs ca la masini esti pe dinafara... complet

eu la 110 kg m-am simtit mult mai comod in c3 decat in fiesta, iar tehnologia prost implementata ... hmmm da si tu cateva exemple, la C3!

cat despre un versus fabia c3 :D nu cred ca-si are rostul ... sa vedeti voi plastice ieftine si troncaneli la fabia ... pluuuus niste motorizari traznet ... plus super pret

nu mai deschideti gura in necunostinta de cauza.

danyutz 05-11-07 16:01

Re: Parere Citroen C3
 
Quote:

Originally Posted by bezz (Post 934735)
@ peter cand o sa ai varsta necesara si o sa FII in stare sa-ti iei carnet si apoi masina du-te si fa un drive test cu c3-ul, apoi mai documenteaza-te pe forumurile cu POSESORI de c3 in legatura cu calitatea si fiabilitatea modelului, pana atunci rezuma-te la mirc si nfs ca la masini esti pe dinafara... complet

eu la 110 kg m-am simtit mult mai comod in c3 decat in fiesta, iar tehnologia prost implementata ... hmmm da si tu cateva exemple, la C3!

cat despre un versus fabia c3 :D nu cred ca-si are rostul ... sa vedeti voi plastice ieftine si troncaneli la fabia ... pluuuus niste motorizari traznet ... plus super pret

nu mai deschideti gura in necunostinta de cauza.


mare dreptate iti dau, C3 bate la raportul dotari/pret orice model din clasa lui. Eu conduc unul, SX 1.4HDi .. nu am nici o problema cu ea, 40mii km(masina de firma - al 4-lea posesor).

romikette 04-08-11 20:18

Re: Parere Citroen C3
 
nice :D


All times are GMT +2. The time now is 11:14.

- Copyright 2026 4Tuning