Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/12107-gigi-becali-ranga-victima-maybach.html)

wlady 26-01-06 17:25

:o :shock: frate , super nasol , imi e mila de maybach

BLU 26-01-06 18:03

idiot mare omul asta... totusi are un gram de minte si vreo 100 de to. de noroc :evil_laug :roll:

sil4tuning 26-01-06 21:03

1 Attachment(s)
o imagine foarte expresiva
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eu am ras foarte mult :lol:

Venom 27-01-06 08:28

Re:
 
noi sa fim sanatosi.. sa ne gandim la ale noastre..ca nu multi suntem ca el... :lol: nu cum zicea BLU -=>\"totusi are un gram de minte si vreo 100 de to. de noroc \" eu zic ca are o tona de prostie si 100 tone de bani!

wlady 27-01-06 15:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sil4tuning\"
o imagine foarte expresiva
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eu am ras foarte mult :lol:

bei frate e criminala poza ..... dai mai tare tata ca nu scoti asa de usor aripa :lol:

CT-82-PWR 28-01-06 10:46

E belea masina...pacat de uni soferi de tir care se cred stapani soselelor...cat despre masina lui jiji nu va faceti griji ca la cati bani are isi ea miine alta 8)

Psycho 28-01-06 11:18

hai sa fim serioshi .. cand l`am auzit p becali k a fost un atentat la viatza lui ... am facut p mine de ras .. daca un simplu accident .. ushor .. e un atentat la viatza fiecaruia .. inseamna k suntem o tara plina de shoferi kamikaze sau terorishti :))

Mustang 28-01-06 11:51

pana mea...
e ghiolban...si ramane ghiolban pentru aberatia spusa ... auzi ... atentate ... sheeeeesh ... omule...eu te-as omori in pana mea ca esti prost de bubui si nu te inghit deloc ... machedon imputit =))

ICE_golf4 28-01-06 12:40

las` bah, e mashina lui, a dat 400.000 p ea, are el 50.000 sa o repare. bagatzi curu`n ea shi vireaza dreapta... :))

Cosmin255 28-01-06 13:29

Cica isi ia alta o comanda zilele astea , \"o sa fie albastra cu gri\"

Psycho 28-01-06 14:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"obrazNICK\"
Cica isi ia alta o comanda zilele astea , \"o sa fie albastra cu gri\"

da zicea ceva de genu .. k ia 50 de mii de coco d la asigurare si pune ies diferentza .. adi vre`o 350 - 450 .. si isi ia alta ...

Gabi 28-01-06 14:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
da zicea ceva de genu .. k ia 50 de mii de coco d la asigurare si pune ies diferentza .. adi vre`o 350 - 450 .. si isi ia alta ...

Īţi dai seama că odata de l-a lovit... Maybachu' ăla nu mai e maşină :lol: Şi cum īn Romānia Jiji e doar unu' - 'nalt la stat, mare la sfat şi snob cum n-a mai existat - nu poate să-l mai folosească, chiar dacă l-ar repara īntr-un service special Maybach.

Cum se irosesc Kb pe subiecte demne de Academia Caţavencu! :lol:

ar 79 dix 28-01-06 14:25

[/b]mai fratilor, aia era sabia lui MIHAI VITEAZU, nu ranga lu GIGI, ca doar i se zice razboinicu luminii.
mai bine o baga in ala cu tiru si ne mai scapa de un bou care doarme la volan.
pacat de masina.................auzi atentat la viata lui(asta ii nebun rau) :2gun: :blahblah: :blahblah: :chainsaw:

Cristi 28-01-06 17:14

Gigi Mecanicu' :lol:

HORIA_STI 28-01-06 17:15

ar trebui bagat la puscarie din simplu fapt ca sfideaza saracia din Romania , omu' e nebun pe cuvant daca aveam io Maybach il bagam in pat cu mine si il inveleam cu plapuma


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning