Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Made in China… Passat Lingyu (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/120123-made-china-passat-lingyu.html)

b0gdan_max 23-04-09 17:32

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
ca sa nu mai zic ca zici ca-i avensis

Black Tiger 23-04-09 18:35

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
uratica.. mult mai frumos Passatul nemtzesc

xtrad3 23-04-09 23:30

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
mai degraba phaeton

central 23-04-09 23:33

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
sincer e ca nuca-n perete. total aiurea. de ce nu au adaptat actualul model la piata de acolo? O porcarie parerea mea.

THX-1 23-04-09 23:52

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
Chiar nu a observat nimeni ca e pe platforma vechiului Passat B5 ? VW economiseste absolut orice,mai ales o linie de ansamblare atat de bine pusa la punct.

Bemereu 24-04-09 08:20

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
normal ca a iesit urat ... ca mai toate care vin din zona aia

YGD-sef 24-04-09 09:59

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
arata binisor!zici ca e un mini Phaeton!:D

dogy_10 24-04-09 20:00

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
Quote:

Originally Posted by THX-1 (Post 2261847)
Chiar nu a observat nimeni ca e pe platforma vechiului Passat B5 ? VW economiseste absolut orice,mai ales o linie de ansamblare atat de bine pusa la punct.


asta ziceam si eu.......ca e vechiul pasat, o masina foarte apreciata in europa, care probabil ar mai vinde destul de bine si in europa de est daca s-ar lansa la un scor acceptabil

GFD 25-04-09 07:10

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
la baza este skoda superb I

spgbuc 25-04-09 07:53

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
mie chiar imi place din fata si lateral zici ca e vechiul pasat iar spatele imi place la nebunie:D chiar sunt curios la ce bani va fi;)

Cr0c0 F 26-04-09 17:38

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
frumosssssssssssssssss:X:X:X

Drag_Event_Addict 26-04-09 19:13

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
ugly rau...un fel de pasat vechi cu facelift

22VIN 26-04-09 22:43

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
sincer arata chiar bine chinezaria, poate mai bine ca passat-ul european

dolb 27-04-09 13:05

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
misto..dupa ce ca unii nu au auzit de functia search.. acu ma dezamagesc si userii... cand eu am facut topic si am prezentat masina.. au fost doar 2 insi care sa comenteze.. acu sunt 3 pagini.. :| https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/115572-shanghai-vw-lingyu.html

david_makaidj 03-05-09 20:03

Re: Made in China… Passat Lingyu
 
Quote:

Originally Posted by xtrad3 (Post 2261779)
mai degraba phaeton

asta am zis si eu


All times are GMT +2. The time now is 11:10.

- Copyright 2026 4Tuning