![]() |
Re: Made in China… Passat Lingyu
ca sa nu mai zic ca zici ca-i avensis
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
uratica.. mult mai frumos Passatul nemtzesc
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
mai degraba phaeton
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
sincer e ca nuca-n perete. total aiurea. de ce nu au adaptat actualul model la piata de acolo? O porcarie parerea mea.
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
Chiar nu a observat nimeni ca e pe platforma vechiului Passat B5 ? VW economiseste absolut orice,mai ales o linie de ansamblare atat de bine pusa la punct.
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
normal ca a iesit urat ... ca mai toate care vin din zona aia
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
arata binisor!zici ca e un mini Phaeton!:D
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
Quote:
asta ziceam si eu.......ca e vechiul pasat, o masina foarte apreciata in europa, care probabil ar mai vinde destul de bine si in europa de est daca s-ar lansa la un scor acceptabil |
Re: Made in China… Passat Lingyu
la baza este skoda superb I
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
mie chiar imi place din fata si lateral zici ca e vechiul pasat iar spatele imi place la nebunie:D chiar sunt curios la ce bani va fi;)
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
frumosssssssssssssssss:X:X:X
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
ugly rau...un fel de pasat vechi cu facelift
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
sincer arata chiar bine chinezaria, poate mai bine ca passat-ul european
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
misto..dupa ce ca unii nu au auzit de functia search.. acu ma dezamagesc si userii... cand eu am facut topic si am prezentat masina.. au fost doar 2 insi care sa comenteze.. acu sunt 3 pagini.. :| https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/115572-shanghai-vw-lingyu.html
|
Re: Made in China… Passat Lingyu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:10. |
- Copyright 2026 4Tuning