Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle Oxide vs. TazAless vs. maskt (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11960-battle-oxide-vs-tazaless-vs-maskt.html)

Oxide 21-01-06 13:23

noah...hai sa lasam subiectu` asta k stricam tot topicu`...am greshit shi gata...

TazAless 21-01-06 13:24

:lol: STOP MAKING STUPID POSTS!!! :lol:

Hondarul 21-01-06 13:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Oxide\"
ben` mah...let`s be friends...this is what u want?let`s do it...

hai sa fim mai intelegatori Gabi totusi. Oxide tata, una la mana, vorbeste romaneste ca acolo esti, in Romania. Doi la mana, Gabi si-a dat cu parerea, stii tu cum sta treaba cu dreptul la opinie... Si tu ai inceput sa jignesti. Nu este frumos. Tu esti nou aici si poti sa dispari la fel de repede ca si un portofel in autobuz. Corect si fair-play este sa-ti ceri scuze ca ai reactionat gresit si totul va trece cu vederea.

Oxide 21-01-06 13:26

k...scuze pt k te-am facut \"tampit\"...ben` ii asha?

vio[s] 21-01-06 13:28

Votat maskt :wink:
mi se pare cea mia reusita

Gabi 21-01-06 13:28

Ok, acum suntem prieteni! :peace:

PS: din cāte se vede, maskt se pare că va cāştiga acest battle.

TazAless 21-01-06 18:44

da, maskt is winning 8)

c i k y 21-01-06 18:46

Ms pt voturi :peace:

PizziRG 22-01-06 17:31

Am votat Oxide. Imi place cat de curat a lucrat. Imi plac detaliile...un mare plus pentru ca a \"invartit\" putin roata fata, lucru pe care ceilalti doi competitori nu l-au facut. idee buna, frumos lucrata. versiunea lui este si mai \"rea\"...aduce mai mult a racing. nice. :wink:

TazAless 22-01-06 20:14

cred ca deja se cunoaste castigatorul... :chillpill sa vedem daca se mai poate intampla o rasturnare de situatie :twisted:

2fastboy 22-01-06 23:02

Oxide pt ca e foarte nervoasa.. asa am impresia :D a fost facuta cu gust 8) 8) :lol: o rasturnare de situatie ? nu cred :roll:

Oxide 23-01-06 08:52

thx celor care m-or votat...VT fo` life... :drunk:

TazAless 24-01-06 13:19

hmm...doar un vot :sniff:

Gabi 24-01-06 13:54

Aceste battle-uri nu trebuie să vă dezamăgească, ci să vă facă să fiţi mai buni, mai profesionişti. Nu-mi place că cei care votează se rezumă doar la asta şi nu comentează lucrările - ce le place şi ce nu. Comentariile pot să-i ajute pe cei care realizează lucrările.

Eu vă apreciez pe toţi 3 (Taz, Oxide, maskt) şi pe toţi cei care se īncumetă să modifice virtual o maşină, chiar dacă nu toţi reuşesc s-o facă perfect. E o vorbă \"practica e mama īnvăţăturii\", aşa ca... baftă īn continuare!

BASU 24-01-06 19:10

un vot pt maskt :wink:


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning