Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Modificari custom Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/119388-modificari-custom-bucuresti.html)

SILVIU POP 02-05-09 17:57

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
http://www.carcept.com/stylingkit/bmwe39s.htm asa ceva vreau mai putin eleronul ,se poate?

decriss2006 02-05-09 19:50

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pt un opel tigra a ,modif capota praguri si modif bara f+s se poate? un pret/

teo911 02-05-09 20:03

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Silviu pop...nu fac lucrari de genul ala. Daca exista kitul de cumparat, cumpara-l eu nu lucrez cu matrite...totul se face custom...daca pot sa te ajut cu asa ceva cu cea mai mare placere..

teo911 02-05-09 20:04

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Decriss 2006, Da-mi add pe mess pentru mai multe detalii (theo_vlad911)

Imi trebuie niste poze....in mod normal se pot face...pretul ti-l pot zice dupa ce vad pozele.

SILVIU POP 02-05-09 21:35

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Am inteles ,ok ms mult !

vlask 02-05-09 21:37

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pt dacia 1310 bara fata / spate +praguri+fete de usi fata un pret aproximativ? (ti-am dat ad pe mess) astept multumesc anticipat

teo911 04-05-09 14:47

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
In funtie de model iti pot da un pret.....discutam pe mess

teo911 25-05-09 08:20

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
2 Attachment(s)
2 X suport de ceasuri seat leon 1p

octat 25-05-09 10:47

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
salut!
am un ford focus mk1 fara facelift turnier cu un inceput timid de tuning. as vrea sa ii imbogatesc aspectul cu niste fuste de bara (fata si spate) si niste praguri. te rog sa-mi spui ce poti sa imi oferi si la ce pret - preturi elemente nevopsite si vopsite. agreez un stil simplu.
mai am o nelamurire: cat de tare sunt afectate elementele originale la montarea fustelor si a pragurilor? in afara de suruburile de pe langa arcul rotii se fac gauri suplimentare in caroserie si in barele originale sau se lipesc? vreau sa stiu cat de 'invaziv' e procesul de montare sa imi dau seama cum va arata masina daca demontez fustele si pragurile...

multumesc!
__________________

Corrado 25-05-09 14:07

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
1 Attachment(s)
Salut pentru un corrado poti face bara cum este in poza asta la nova?Nu merge pusa poza dar am gasit-o in thredul tau la pagina 1!De la gabriel xenon.

teo911 25-05-09 14:29

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Da se pot face...dati-mi add pe mess ( Theo_vlad911 ) pt mai multe detalii/poze/preturi....

86DRN 26-05-09 23:59

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
cat costa sa faci o bara de golf cum este cea din poza de pe prima pagina, ms

teo911 27-05-09 08:11

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Da-mi add pe mess pt mai multe detalii....

pyranha_1984 27-05-09 20:59

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
3 Attachment(s)
Asa ceva se poate face?? Si daca da la ce pret?

teo911 28-05-09 08:33

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Tot kitul? sau ce? Da-mi add pe mess pt. mai multe detalii.


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning