![]() |
Re: Sandero MCV
Corcitura :)
|
Re: Sandero MCV
dupa ce ca arata cum arata sandero ala ... asa e insuportabil de urat ...
|
Re: Sandero MCV
sa nu mi-o luati in nume de rau..dar cred ca cineva a avut un mcv si i-a pus fata de sandero...io pana acum nu am auzit la tv ca ar avea de gand asa ceva....acu nu stiu ...sunt incepator nu-mi sariti in cap
|
Re: Sandero MCV
Quote:
Quote:
|
Re: Sandero MCV
o idee interesanta...
|
Re: Sandero MCV
intresant proiectul.bafta propietarului.
|
Re: Sandero MCV
:cry:Uuuurat ,urat rau !
|
Re: Sandero MCV
arata mult mai bine decat loganul MCV! felicitari proprietarului! pacat ca unora dintre noi, nu le place decat ceea ce au mai vazut si nu apreciaza schimbarea.
|
Re: Sandero MCV
Interesant proiectul.Dar mai bine ii punea bot de logan facelift .
|
Re: Sandero MCV
Ce rost avea, cand il putea lua asa direct de la reprezentanta?
|
Re: Sandero MCV
asa cum MCV cu fata de sandero =))) ??
|
Re: Sandero MCV
Mai da destept esti tu Speed4U. ALeXxuTzu a zis ca mai bine ii punea bot de Logan Facelift. Adica pe intelesul tau in loc de botul de Sandero mai bine punea bot de Logan Facelift. Adica sa fi facut exact un model deja existent in productia de serie.
M-am facut inteles? :) |
Re: Sandero MCV
Vezi ca scrie mare 1Citeaza ,ca sa te esprimi cum trebuie ;) !scuze pentru off
|
Re: Sandero MCV
1. Ok, o sa ma eSprim cum trebuie :lol:.
2. Daca erai mai atent postasem si pe prima pagina unde spuneam ca imi place ce a iesit, cu mici exceptii. Nu puteam posta in acelasi topic doua opinii contrare. 3. Rog un moderator sa stearga off-topicul de aici. |
Re: Sandero MCV
Sandero break, cine o sa-l vada asta o sa creada despre masina asta, mie unu imi place.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning