Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Sandero MCV (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/119314-sandero-mcv.html)

Sonny 21-04-09 22:19

Re: Sandero MCV
 
Corcitura :)

Rebel_Boy 21-04-09 22:22

Re: Sandero MCV
 
dupa ce ca arata cum arata sandero ala ... asa e insuportabil de urat ...

Ovyx 21-04-09 22:33

Re: Sandero MCV
 
sa nu mi-o luati in nume de rau..dar cred ca cineva a avut un mcv si i-a pus fata de sandero...io pana acum nu am auzit la tv ca ar avea de gand asa ceva....acu nu stiu ...sunt incepator nu-mi sariti in cap

andi_cimpean 21-04-09 23:09

Re: Sandero MCV
 
Quote:

Originally Posted by Ovyx (Post 2255451)
sa nu mi-o luati in nume de rau..dar cred ca cineva a avut un mcv si i-a pus fata de sandero...io pana acum nu am auzit la tv ca ar avea de gand asa ceva....acu nu stiu ...sunt incepator nu-mi sariti in cap


Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 2244876)
e a unui tip student la A.R. (din ce am auzit). e vorba de un simplu "transplant" de bot de sandero pe logan MCV.

Citeste mai bine de alta data. Este un simplu proiect...o idee, cum vrei s-o numesti;)

darck_angel64 22-04-09 14:42

Re: Sandero MCV
 
o idee interesanta...

dog99 23-04-09 09:25

Re: Sandero MCV
 
intresant proiectul.bafta propietarului.

Speed4U 24-04-09 17:45

Re: Sandero MCV
 
:cry:Uuuurat ,urat rau !

EVenelinno 24-04-09 17:59

Re: Sandero MCV
 
arata mult mai bine decat loganul MCV! felicitari proprietarului! pacat ca unora dintre noi, nu le place decat ceea ce au mai vazut si nu apreciaza schimbarea.

ALeXxuTzu. 28-04-09 20:49

Re: Sandero MCV
 
Interesant proiectul.Dar mai bine ii punea bot de logan facelift .

radu.3 01-05-09 19:35

Re: Sandero MCV
 
Ce rost avea, cand il putea lua asa direct de la reprezentanta?

Speed4U 01-05-09 20:07

Re: Sandero MCV
 
asa cum MCV cu fata de sandero =))) ??

radu.3 01-05-09 21:57

Re: Sandero MCV
 
Mai da destept esti tu Speed4U. ALeXxuTzu a zis ca mai bine ii punea bot de Logan Facelift. Adica pe intelesul tau in loc de botul de Sandero mai bine punea bot de Logan Facelift. Adica sa fi facut exact un model deja existent in productia de serie.

M-am facut inteles? :)

Speed4U 01-05-09 22:46

Re: Sandero MCV
 
Vezi ca scrie mare 1Citeaza ,ca sa te esprimi cum trebuie ;) !scuze pentru off

radu.3 02-05-09 14:07

Re: Sandero MCV
 
1. Ok, o sa ma eSprim cum trebuie :lol:.
2. Daca erai mai atent postasem si pe prima pagina unde spuneam ca imi place ce a iesit, cu mici exceptii. Nu puteam posta in acelasi topic doua opinii contrare.
3. Rog un moderator sa stearga off-topicul de aici.

ICE-M@N 05-05-09 15:35

Re: Sandero MCV
 
Sandero break, cine o sa-l vada asta o sa creada despre masina asta, mie unu imi place.


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning