![]() |
Re: mester in fibra
Quote:
poate iti faci un Thread separat cu lucrari "Dog Style Custom Made Iasi" ca sa te stie lumea mai bine ;) spor! |
Re: mester in fibra
Daca mar ajuta careva ....Ca eu nu prea am timp,si am mai postat si pe 1Tuning si adminu a vrut sa ma dea afara daca mai postez, ca cica imi fac reclama.
Am avut noroc de lumea care a apucat sa vada ce fac si le a placut si au zis ca sa nu ma dea afara.:D. |
Re: mester in fibra
Quote:
- Ori intri aici, la comunitati locale 4tunig Iasi https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html si dai clic in staga sus "New Thread" - ori daca nu intri aici, la "Oferte extinse firme - Exterioare Custom " si tot asa, dai clic pe "New Thread" https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html Varianta a doua, cred ca e mai potrivita, pentru ca acolo sunt mai multi care lucreaza in fibra, interioare exterioare orice tine de modificari masina. Dupa ce dai clic pe "New Thread" scrii la titlu "Lucrari Dog Style Custom Made Iasi" si ca text poti sa spui ce vrei...."aici va vom prezenta lucrarile Dog Style Custom Made Iasi etc...poti pune poze cu etapele lucrarilor la care esti prins acuma, si/sau ce ai terminat pana acum. Daca pot sa te ajut cu mai multe, spune si te ajut ;) Spor! |
Re: mester in fibra
Salut.Da sunt incantat de idee. Multumesc mult.Am sa incerc sa postez .Daca nu reusesc iti cer ajutorul.Multumesc din suflet.:D
|
Re: mester in fibra
4 Attachment(s)
Am si eu buba asta la spoilerul spate la masina mea. Cat m-ar costa o reconditionare? Sau mai bine imi cumpar unu nou?
|
Re: mester in fibra
Salut.Te costa 150 de lei ca sa til repar iar de vopsit e 200 de lei.
|
Re: mester in fibra
ok. mersi mult. am sa ma gandesc desi la preturile astea mai bine imi iau unu nou.
|
Re: mester in fibra
Da asa e....Dar tot il vopsesti..Acum faci tu cum crezi...
|
Re: mester in fibra
Quote:
ca sa vedem si noi spor |
Re: mester in fibra
Quote:
|
Cat de curand.Momentan lucrez la un apartamennt si nu am timp...Dar am sa postez cu toate lucrarile mele....Nu numai auto.Mersi mult..Noroc:-)
Uite poti sa til faci la colegu cu 250 de lei...Oricum eu nu puteam sa te ajut momentan pentru ca am masini programate la facut...Iar pretul care pe care ti l-am dat era asa pentru ca le vopsesc la cuptor si costa si ala bani ok am o rugamintemare ? cei ce vor sa participela un miting anti rovinieta anti gropi anti hotii care ne fura tot si ne iau si putinul care il avem si toti platim taxe impozite dar tot murim cu totii de foame usor suntem sprijiniti si de televiziuni cei care sau saturat sa stea asa si sa inghita tot ce li se zice sunt asteptati mitingul o sa fie autorizat deci urmeaza sa va dau detalii :D am si io o rabla da totusi e rabla mea |
Re: mester in fibra
http://https://www.youtube.com/watch?v=jTSCfromsVU
serios vorbesc chia nu mai avem in noi putin singe ca sa spunem tot ce ne doare ca avem gropi si ar trebui sa mergem cu tancurile pe strada ca nu avem ce sa le lasam copiilor nostri ca parintii sau bunicii nostri pensionari nu au ce minca chia asa am ajuns sa traim in nestirehttp://https://www.youtube.com/watch?v=jTSCfromsVU |
Re: mester in fibra
http://https://www.youtube.com/watch?v=jTSCfromsVUhttps://www.youtube.com/watch?v=jTSCfromsVU
|
Re: mester in fibra
Quote:
|
Re: mester in fibra
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning