Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   CUM SA SCAPI DE O FATA! (https://forum.4tuning.ro/28-femei/11837-scapi.html)

Psycho 17-01-06 20:43

bah nush care e parerea tah despre barbatzii care isi bat femeile ... dar iti spun k daca as afla k m`ar inshela as cocosha`o .. putin ... sau ... as intoarce`o invers si as scutura`o cum am facut cu andrei atunci la chindie .. k poate ii vine mintea la cap ... corekt ???

needBrain 17-01-06 20:53

mmm uite ca la astfel de faze nu m-am gandit

ZerO_CooL 17-01-06 21:06

Nu cred ca asa ii va veni mintea la cap. Cred ca cel mai bine ar fi sa ii dai de inteles ca ai aflat ca te inseala si sa va despartiti, iar pe ea sa o lasi sa isi dea seama singura ca a gresit si atunci poate ca va realiza ce a pierdut si se va intoarce la tine rugandu-te sa o ierti, iar atunci tu vei face ce crezi ca e mai bine.

Psycho 17-01-06 21:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Nu cred ca asa ii va veni mintea la cap. Cred ca cel mai bine ar fi sa ii dai de inteles ca ai aflat ca te inseala si sa va despartiti, iar pe ea sa o lasi sa isi dea seama singura ca a gresit si atunci poate ca va realiza ce a pierdut si se va intoarce la tine rugandu-te sa o ierti, iar atunci tu vei face ce crezi ca e mai bine.

frate ... cand iti pui cip la mashina vrei sa`i dai in goarna .. sa`i dai in gura .. ce vina are mashina .. corekt .. dar femeia e de vina frate ... tre sa`i dai in gura k la coasa ... nu sunt nici eu deacord cu ce`i ce`si bat femeile .. da .. frate cand femeia t insheala si t face de *** si mai afla si prietenii tai .. si mai vb ashtia si p la spate .. uite mah la asta ce fraier e .. aia suge shtiuletele lu x si lu y si apoi asta isi ia limba in gat cu ea ... e nasol frate
....


tre sa`i bagi mintiile in cap .. asa e .. nu t simtzi barbat daca batzi o femeie .. ba chiar eshti o femeie ... dar in astfel de cazuri ai si tuh o satisfactzie morala ... si sufleteasca k i`ai umflat gura :)

d3vilish_lips 20-01-06 16:28

......si kand inshala baietzii noi ce sa le facem blue eyes :roll: .....poate sa le`o retezam k sa le vina mintea in capu` alalalt nuh? :twisted: :twisted: .....

needBrain 20-01-06 16:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
......si kand inshala baietzii noi ce sa le facem blue eyes :roll: .....poate sa le`o retezam k sa le vina mintea in capu` alalalt nuh? :twisted: :twisted: .....

uite ce se intampla cand femeile se uita la stirile de la ora 5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

d3vilish_lips 20-01-06 16:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
......si kand inshala baietzii noi ce sa le facem blue eyes :roll: .....poate sa le`o retezam k sa le vina mintea in capu` alalalt nuh? :twisted: :twisted: .....

uite ce se intampla cand femeile se uita la stirile de la ora 5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


......mare norok k eu nu ma uit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ....

TufY 22-01-06 22:55

........... daca te insala ................ merita sa ii rupi putin .....sau mai mult cascheta asa ca a fost nesimtita.
si cand baietii insala asta e GHINION pentru fata ............ are decat sa il paraseasca!!

needBrain 24-01-06 15:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TufY\"
........... daca te insala ................ merita sa ii rupi putin .....sau mai mult cascheta asa ca a fost nesimtita.
si cand baietii insala asta e GHINION pentru fata ............ are decat sa il paraseasca!!

prea tare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

d3vilish_lips 24-01-06 20:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TufY\"
........... daca te insala ................ merita sa ii rupi putin .....sau mai mult cascheta asa ca a fost nesimtita.
si cand baietii insala asta e GHINION pentru fata ............ are decat sa il paraseasca!!


.....kata magaria.....pffffffffffffff :evil:

TufY 25-01-06 12:58

d3vilish_lips
:mrgreen: nu am dreptate???? :mrgreen:
:flower:

d3vilish_lips 25-01-06 17:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TufY\"
d3vilish_lips
:mrgreen: nu am dreptate???? :mrgreen:
:flower:


....nu am nimik impotriva daka o prinzi sa o incaraci da nu mi se pare normal k noi sa nu reactionam la modul violent ca si voi ....platim cu aceasi moneda.....kum ziceam mai sus o retezam ,sau hai sa nu fiu rea ii dam un model cu lama :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ......

TufY 26-01-06 15:45

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bine ca treaba cu violenta se aplica doar atunci cand investesti multa afectiune in acea persoana si simti ca ai fost tradat DAR daca este o fata ........oarecare cu care o arzi aiurea ca nu ai ce face ....... parca nici nu merita sa te enervezi

Psycho 27-01-06 12:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TufY\"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bine ca treaba cu violenta se aplica doar atunci cand investesti multa afectiune in acea persoana si simti ca ai fost tradat DAR daca este o fata ........oarecare cu care o arzi aiurea ca nu ai ce face ....... parca nici nu merita sa te enervezi

iti spun io k daca shtii k ai investit ... si bani si timp si semtimente cam inebuneshti :))


io unu ii fac surprize placute / sau nuh / prietenei mele ... ii fac vizite pe la 10 ... seara ... pe la 1 .. pe la 3 ... + multe alte surprize de genu .. ce faci .. Bine .. unde eshti ? in orash ... ( era pana acum dialogul ) .. dar de acum este .. ce faci / Bine .. unde eshti ... in orash ... si urmatoarea intrebare ... :) .. Ce orash ??

TufY 27-01-06 13:31

:lol: :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2024 4Tuning