![]() |
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
arata super!
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
o lucrare impecabila
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
:shock: Superb, il pride de minune culoarea... e cel mai frumos Audi ... ever made
Gata su salivatia, sa revenim: Pentru a scoate 560( la 7750rpm) de cai din motorul de 4.2, tuneri au folosit un supercharger de ultima generatie. Astfel modificat, R8u' face suta in 3.9sec.(fata de 4.5 stock) si atinge o viteza maxima de 315km/h.] |
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
Quote:
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
Quote:
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
mda ... vad un gt3 rs in el .. acelasi verde cu jante negre ....
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
Foarte tare culoarea.
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
f tare.. ceva mai special. nu negru sau alte culori de duzina.. interesant...
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
probabil o sa il trimit si eu la MTM .. sa vede ce iese :D
dar verdele ala chiar e oribil .. puteai sa ii dea un verde aprins fosforescent :shock: |
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
Ce verde odios, daca pe GT3 e cat de cat ok avand in vedere natura acelei masini, pe R8 din punctul meu de vedere e o alegere extrem de proasta.
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
Culoarea asta da f bine pe R8 :D
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
imi place foarte foarte mult culoarea,insa volanul nu cred ca e foarte practic...cand transpiri de la atata adrenalina ti se imbiba pielea aia..
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
imi place mult mai ales ca verdele e culoarea mea preferata :))
|
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
tare painjob-ul...este o masina "GREEN"...LOL
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning