Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   MTM modifică (din nou) Audi R8 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/118290-mtm-modifica-audi-r8.html)

YGD-sef 09-04-09 22:27

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
arata super!

b0gdan_max 09-04-09 22:41

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
o lucrare impecabila

bogg 09-04-09 23:19

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
:shock: Superb, il pride de minune culoarea... e cel mai frumos Audi ... ever made
Gata su salivatia, sa revenim:
Pentru a scoate 560( la 7750rpm) de cai din motorul de 4.2, tuneri au folosit un supercharger de ultima generatie.
Astfel modificat, R8u' face suta in 3.9sec.(fata de 4.5 stock) si atinge o viteza maxima de 315km/h.]

Sasha 09-04-09 23:47

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
Quote:

Originally Posted by david_makaidj (Post 2225620)
chiar foarte frumos....dar e un audi

dezvolta te rog... cam la ce te referi cand spui "dar e un audi"? :)

johhny 10-04-09 01:48

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2226249)
dezvolta te rog... sau nu..lasa-ma sa ghicesc.. bombeu rullzzz?? :eyebrow:

cred ca a vrut sa zica doar e un audi,, in sensul bun ma refer

dem_fuzl 10-04-09 08:43

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
mda ... vad un gt3 rs in el .. acelasi verde cu jante negre ....

lucian1985 10-04-09 11:16

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
Foarte tare culoarea.

Vj_AlecS 10-04-09 11:22

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
f tare.. ceva mai special. nu negru sau alte culori de duzina.. interesant...

R@Z0R 10-04-09 11:26

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
probabil o sa il trimit si eu la MTM .. sa vede ce iese :D

dar verdele ala chiar e oribil .. puteai sa ii dea un verde aprins fosforescent :shock:

NWZeu 10-04-09 12:50

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
Ce verde odios, daca pe GT3 e cat de cat ok avand in vedere natura acelei masini, pe R8 din punctul meu de vedere e o alegere extrem de proasta.

hihi 10-04-09 14:34

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
Culoarea asta da f bine pe R8 :D

apache 10-04-09 16:41

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
imi place foarte foarte mult culoarea,insa volanul nu cred ca e foarte practic...cand transpiri de la atata adrenalina ti se imbiba pielea aia..

bibi_x 10-04-09 21:29

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
imi place mult mai ales ca verdele e culoarea mea preferata :))

BRAVO 13-04-09 09:20

Re: MTM modifică (din nou) Audi R8
 
tare painjob-ul...este o masina "GREEN"...LOL


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning