![]() |
Re: Parasutism sportiv
Quote:
|
Re: Parasutism sportiv
E super ! Mai am poze . voi urca mai diseara ca trebuie micsorate putin !
Eu am si fimarea facuta cu 2 camere ! Eu vreau sa mai sar de cateva ori si sa incerc si bungee jumping !! |
Re: Parasutism sportiv
Daca ai cum, te rog urca si o mica parte din filmulet. M`ar interesa partea de cand ai sarit si un pic din faza cand ai deschis parasuta :shock:
|
Re: Parasutism sportiv
Am poze cu toata "operatiunea" ! Unul din cei care filma avea pe casca si o cameara foto.
Filmarea n-am cum sa o pun ca e acasa (in Romania) si eu sunt in Spania !! |
Re: Parasutism sportiv
|
Re: Parasutism sportiv
Foarte frumos sportul asta dar cam costisitor:(
|
Re: Parasutism sportiv
De multe ori ceea ce e frumos, costa :lol:
|
Re: Parasutism sportiv
Quote:
|
Re: Parasutism sportiv
Frumoasa nuvela initiatorului topicului :D... Eu sunt de parere ca merita banii, insa e foarte important instructajul si un psihic stabil:). Multi nu prea sunt atenti la instructaj din pacate:(. Cred ca merita ca in loc de cei 200eur pt salt in tandem cu instructor, sa platesti cursul si sa sari solo...;)
Multumim pentru povestioara RaduSPR ! |
Re: Parasutism sportiv
cam ce viteza ai la aterizare?
cat la % sanse de a te rani? |
Re: Parasutism sportiv
Nu stiu viteza de aterizare :D sanse de a te ranii sunt .
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning