![]() |
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
Quote:
|
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
imi place mult cum vine unghiu ala de la geamul lateral.
|
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
chiar arata bine dar am o curiozitate: dc are acc pret cu noul z4 335i voi ce ati prefera?
|
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
o intrebare al naibi de grea,avand in vedere ca 350z-ul e cu ceva mai ,insa are si el neajunsurile lui,bmw`ul parca are ceva in plus,la interior mai ales,e mai rafinat mai domnesc daca l-as putea numi asa.o parere obiectiva ar fi : 350z pure driving machine in schimb z4 e mai echilibrat,daca ar mai face un model M la Z4 fara nici un dubi l-as alege.
|
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
arata bine dar 350 Z (parerea mea) e mai frumos
|
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
Quote:
si ca design, fiind pur subiectiv prefer orice japoneza in fata nemtilor(inclusiv porsche) |
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
Tari japonezii....bravo lor
|
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
in state un 370z se invarte cam pe la 30000 dolari asta inseamna aproximativ 25000 euro. nu cred ca nismo o sa depaseasca cu mult 45000 dolari.
Oricum, astept kitul VeilSide inainte sa ma pronunt. pana acum arata bine, dar se poate si mai bine |
Re: Nissan prezintă noul Nismo 370Z
interesanta ideea celor de la NISMO,sa upgradeze acest model desi in curte au cireasa de pe tort GT-R ul....oricum 370 Z arata ca un baby GT-R !!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning