![]() |
ce sa zic , imi plac si americanele , da ma impresioneaza mereu japonezele
|
Am si eu o intrebare:ahore_vivir aia e facuta din pise luate de la dezmenbrari sau e o masina tunata dupa o noapte de betie ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning