![]() |
o fi o rusoaica din aia care nu simte frigu....bea o votka si gata.. :lol:
|
nu yo fi frig :?:
CARE SE DUCE SA O INCALZEASCA ??? CRED CA TOTI yo ma duc primu :lol:DA SUNT PREA MIK SI MA ALUNGA :cry: dupa mine care e :?: |
dap a2aclar :D ....MUULT peste si la corp si la fata :mrhappy:
|
mmmmmmmmmmmmmmmda ... :)
frumusetzi .. da si ale noastre sunt bune :) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning