Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Tuning la comanda Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/117298-tuning-comanda-bucuresti.html)

mmmbbb67 09-06-09 19:53

Re: Tuning la comanda
 
implica ca schimbi plasticele din portabagaj adica protectiile spate de stopuri+tabla+vopsea,daca esti chitit se face :)

adem.sergiu 09-06-09 23:47

Re: Tuning la comanda
 
pai cum vrei s procedam.sa vedem despre ce este vb mai p larg

mmmbbb67 09-06-09 23:52

Re: Tuning la comanda
 
vad ca esti din ploiesti,eu sunt din bucuresti
acum am 3 masini la transformat si am facut 2 ptr evenimentul de duminica trecuta,pot sa ma apuc dupa 30 iunie
daca esti interesat o sa iti dau pm cu tot ce implica

adem.sergiu 10-06-09 10:17

Re: Tuning la comanda
 
da sunt interesat.zi ce implica.ca vreau sa modific si spoileru spate .

mmmbbb67 11-06-09 00:04

Re: Tuning la comanda
 
maine iti dau toate raspunsurile,acum sunt super obosit

adem.sergiu 11-06-09 23:26

Re: Tuning la comanda
 
ok.astept

mmmbbb67 25-06-09 20:59

Re: Tuning la comanda
 
ok,am mai mult timp
te costa numai stopurile daca nu le ai minim 600 de euro fara manopera
gandeste'te

mmmbbb67 25-06-09 20:59

Re: Tuning la comanda
 
Quote:

Originally Posted by adem.sergiu (Post 2400757)
ok.astept

te duce departe,crezi ca merita?

adem.sergiu 26-06-09 16:11

Re: Tuning la comanda
 
si pe langa stopuri c mai trebuie..adica dap toate costurile ..si p urma ma decid daca merita sau nu ..am p cineva care are o pereche d stopuri.

adem.sergiu 26-06-09 16:19

Re: Tuning la comanda
 
una peste alta vreau sa arate spatele k la un a8 din 2004..u daca potzi sa faci..spunemi toate costurile .adica tot tot c trebuie.

11tun 28-06-09 00:39

Re: Tuning la comanda
 
pozele promise cu mazda, de acum 2 luni?

mmmbbb67 01-07-09 21:33

Re: Tuning la comanda
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 11tun (Post 2443367)
pozele promise cu mazda, de acum 2 luni?

Corect.Atasez acum cateva poze si restul de poze cu transformarea caroseriei le am intr'alt aparat,o sa le atasez mai incolo,scuze ptr intarziere.Apropos,am mai marit flansele pe spate cu 4 cm si pe fatza 3 cm,spate 9 cm pe o parte adica 18 total si fata 7 cm pe o parte adica 14 total,da mai bine (am verificat rulmentii,tin :) )

mmmbbb67 13-08-09 18:45

Re: Tuning la comanda
 
uppppppppppp

roshkatu 14-08-09 11:02

Re: Tuning la comanda
 
Quote:

Originally Posted by mmmbbb67 (Post 2454301)
Corect.Atasez acum cateva poze si restul de poze cu transformarea caroseriei le am intr'alt aparat,o sa le atasez mai incolo,scuze ptr intarziere.Apropos,am mai marit flansele pe spate cu 4 cm si pe fatza 3 cm,spate 9 cm pe o parte adica 18 total si fata 7 cm pe o parte adica 14 total,da mai bine (am verificat rulmentii,tin :) )

jentile alea ,,retro" sant de dat ?

mmmbbb67 14-08-09 19:37

Re: Tuning la comanda
 
Quote:

Originally Posted by roshkatu (Post 2557396)
jentile alea ,,retro" sant de dat ?

Da,sunt 4x110 si sunt 5 jenti


All times are GMT +2. The time now is 00:16.

- Copyright 2026 4Tuning