![]() |
Re: Tuning la comanda
implica ca schimbi plasticele din portabagaj adica protectiile spate de stopuri+tabla+vopsea,daca esti chitit se face :)
|
Re: Tuning la comanda
pai cum vrei s procedam.sa vedem despre ce este vb mai p larg
|
Re: Tuning la comanda
vad ca esti din ploiesti,eu sunt din bucuresti
acum am 3 masini la transformat si am facut 2 ptr evenimentul de duminica trecuta,pot sa ma apuc dupa 30 iunie daca esti interesat o sa iti dau pm cu tot ce implica |
Re: Tuning la comanda
da sunt interesat.zi ce implica.ca vreau sa modific si spoileru spate .
|
Re: Tuning la comanda
maine iti dau toate raspunsurile,acum sunt super obosit
|
Re: Tuning la comanda
ok.astept
|
Re: Tuning la comanda
ok,am mai mult timp
te costa numai stopurile daca nu le ai minim 600 de euro fara manopera gandeste'te |
Re: Tuning la comanda
Quote:
|
Re: Tuning la comanda
si pe langa stopuri c mai trebuie..adica dap toate costurile ..si p urma ma decid daca merita sau nu ..am p cineva care are o pereche d stopuri.
|
Re: Tuning la comanda
una peste alta vreau sa arate spatele k la un a8 din 2004..u daca potzi sa faci..spunemi toate costurile .adica tot tot c trebuie.
|
Re: Tuning la comanda
pozele promise cu mazda, de acum 2 luni?
|
Re: Tuning la comanda
9 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Tuning la comanda
uppppppppppp
|
Re: Tuning la comanda
Quote:
|
Re: Tuning la comanda
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:16. |
- Copyright 2026 4Tuning