Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!! (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/11644-interior-facut-mine-vrea-locuiesc-arad.html)

Syc@ 03-12-06 23:00

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
Quote:

Originally Posted by ROBERT_88ROB (Post 637765)
unde gasesc gasesc folie uite aici adresa mea robert_88rob vreau sa vorbesc cu tine sa vad de unde gasesc folie ca vreau sa imi colorez ceasurile ca am interiorul galben cu negru

sau kiar la librarie

stefy 19-12-06 16:58

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
imi place bordu la fel ar si prietenul meu pe un scirocco2


All times are GMT +2. The time now is 04:20.

- Copyright 2026 4Tuning