Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/116307-oferta-zilei-edo-lp-710-christian-audigier-vanzare.html)

mihai88 27-03-09 21:54

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
Quote:

Originally Posted by bogg (Post 2189754)
nu-si merita banii ....rip off :???:

sunt doar 5 exemplare in toata lumea,adica doar 5 persoane din 7 miliarde (daca nu mai mult ) se pot bucura ca au in garaj un asa exemplar

prea frumos realizat ,calitatea costa

claud1u_BDT 27-03-09 21:55

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
:2gun::2gun::2gun::2gun: vreau si eo(scuze....buna diminetza!!

gaya 27-03-09 21:58

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
Quote:

Originally Posted by Claw166 (Post 2189057)
parca am vazut`o pe mobile.de daca nu ma insel :) oricum e ceva de vis ;)

am vazut'o si eu p mobile.de...orikum bolidu e smeker rau :twisted::twisted:...da si pretul e pe masura:shock::shock:

bogg 27-03-09 22:30

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 2189874)
sunt doar 5 exemplare in toata lumea,adica doar 5 persoane din 7 miliarde (daca nu mai mult ) se pot bucura ca au in garaj un asa exemplar

prea frumos realizat ,calitatea costa

Asa si? Edo e un tuner si o masina modificata nu va fii niciodata cotata la valoarea unei masinii in serie limitata facuta de un producator fie ele si 5 in lume. Daca e sa o luam asa, cate Lambo nu-s one off in lume? Asta-i o chestie.
A doua ar fii ca un LP640 face in 3.5 suta(fata de edo - 3.2) si are o viteza maxima de 357(fata de edo - 360) 640 de cai vs. 710..... asa ca pentru cateva abtibilde, cusaturi pe scaune si o vopsea mata .... nu prea vad o diferenta majora... Iar faza cu cel mai rapid labmo din istorie: 0 - 100 in 3.2... un Lp640 - 4 SV in tot atatea secunde face suta ;). Si sunt sigur ca daca ar face-o in 3.3 cineva si-ar fii dat seama de diferente(dar asta e alta poveste)
Nu ma intelege gresit, masina e bestiala dar de banii aia mai bine prefer un Lp 640 - 4 Roadster ;)

DiavoLLo 28-03-09 01:34

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
e reusita pt cine vrea asa ceva.....eu sincer as da desenele jos...nu se preteaza la o masina sport asemenea viniluri ....parerea mea..... iar ca motor no comment....e "Lamborghini" :)

YoZ88 28-03-09 01:50

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
ieftin ca braga !! ...e la reduceri ..

Toyota Supra TT 28-03-09 09:13

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
iau si eu 1 imd merg .. dupa el am vb deja cu vanzatoru :-j

molady11 28-03-09 10:38

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
eu imi vand virginitatea :))))

johhny 28-03-09 16:10

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
tare masina, dar duzele de aer sunt ca de logan :)

marius276263 28-03-09 17:32

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
..super tare...calitate...scumpa..uite aici una mai ieftina..

http://ford.anunturi-auto.4tuning.ro...mc-296428.html

shu.lee 28-03-09 19:35

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
cam exagerate desenele alea

WILD_CAT 28-03-09 22:01

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
pfuuuuuuuu..............de baniii astia 495.000 euro pe criza asta........eheeeee cite si mai cite poti face.

Danutz Bratosin 28-03-09 22:07

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
500.000 euro? vinzi vre-o 6-7 apartamente cu 2 camere in capitala ca sa-ti iei unu:lol::lol::lol:

fizz 29-03-09 13:04

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
jos palaria in fata iei

paco_florin 29-03-09 13:54

Re: Oferta zilei: edo LP 710 Christian Audigier de vânzare
 
super tare masina n-am ce zice...intr-adevar cam prea mare pretul pt cateva modificari...dar la nivelul asta cred si eu k,costa sa modifici asa ceva...dar ce e mai interesant e dealerul asta din germania...uitati-va cam ce masini mai are in showroom acolo...maybach,bugatti si ala rosu cred k e carrera GT...


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

- Copyright 2026 4Tuning