![]() |
Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
cine ar da 200k pe asa ceva :)
|
Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
sincer nu mi-as cumpara asa ceva pentru ca nu simti nici senzatia reala dintr-o masina si nici dintr-un avion . eu cred ca o masina trebuie sa ramana o masina iar un avion sa raman un avion nu sa fie combinat
|
Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
Lambo pare o alternativa mai buna...
|
Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
frate zimi si mie de unde fac si yo rost de un sticar cu 4tuning
ca sunt un impatimit al masinilor |
Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning