Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-maşină (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/115101-scurt-timp-putem-conduce-pilota-prima-masina-avion-primul-avion-masina.html)

YoZ88 22-03-09 12:25

Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
 
cine ar da 200k pe asa ceva :)

andrey0293 23-03-09 11:08

Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
 
sincer nu mi-as cumpara asa ceva pentru ca nu simti nici senzatia reala dintr-o masina si nici dintr-un avion . eu cred ca o masina trebuie sa ramana o masina iar un avion sa raman un avion nu sa fie combinat

JohnnyX 23-03-09 19:42

Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
 
Lambo pare o alternativa mai buna...

balan dinu 23-03-09 19:49

Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
 
frate zimi si mie de unde fac si yo rost de un sticar cu 4tuning
ca sunt un impatimit al masinilor

Victor Lazea 01-04-09 17:59

Re: Īn scurt timp o să putem conduce şi pilota prima maşină-avion sau primul avion-ma
 
Quote:

Originally Posted by roska (Post 2167199)
nasol
rau
in primu rand ocupa o banda jumate
in al 2 lea rand ala nu e zbor e mai mult planat
in al 3 lea rand e foarte scump
in al 4 lea rand este urat cu spume

Total de acord cu tine la acest capitol....e un fel de struto camila nereusita :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning