![]() |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
o sa ma dau sco,la"a" daca sunt locuri.nu te las singur mai ales la noi acasa.amphetamine sa stii ca la legale nu am vazut mai mult de 2-3 loganuri max.in toamna am fost doar 2 :eu si capiatu de renado.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
lasa amphetamine , ca poate intra si solenza in ecuatie ... stock , asa cum e ... :)
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
deci pana la urma avem legale p 28 no??? :-D....marfa
OFF TOPIC: poate vorbiti si voi cu unu din redactorii 4tuning sa ne facem si noi oleaca d publicitate p threat-u principal ca cei d la sibiu:-D |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
am dat eu vreo 2-3 PM-uri la super-moderatori si administratori acum vre-o saptamana , dar vad ca nu m-a bagat nimeni in seama |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Nu e ceva sigur dar s-ar putea sa se faca ceva propaganda si pe Arges TV.Poate putina mediatizare nu strica...
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Racing Nick Pitesti anunta participarea la eveniment.
Speram sa putem oferii si premii. Bafta tuturor! |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
hai ca m-ati spart astia cu opel
loganu nu e tot masina ? ti frica ca te face un logan sau care e treaba ? la urma urmei opelurile sunt cam pe langa logan si la motorizari si restu , poate doar putin mai sus,si cam atat |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Radu sa nu faci cioburi.....oricum ai da-o....loganu nu e masina de liniute. Poate asta vor sa sugereze cei de aici. Printr-o simpla resoftare nu o faci bolid.....iar ca sa faci o figura frumoasa trebuie investit f mult....dar posesorii de asemenea model prefera sa investeasca in alte cele.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
sunt total de acord
dar ma gandesc ca daca se dau cu ele la rally se pot da si la o liniute , fiecare se da cu ce poate si ce are |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Unde se ţin cursele şi la ce oră?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
uite aici toate detaliile >>> https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/114352-380-pitesti-28-03-2009-pics-inside.html |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Am urmarit materialul acela de la arges tv ........ Demule cam greu cu exprimarea asta in fata camerei de filmat .... Nu prea itzi ieseau tzie cuvintele :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning