Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

ag80bik 23-03-09 13:32

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
o sa ma dau sco,la"a" daca sunt locuri.nu te las singur mai ales la noi acasa.amphetamine sa stii ca la legale nu am vazut mai mult de 2-3 loganuri max.in toamna am fost doar 2 :eu si capiatu de renado.

KillerINC 23-03-09 15:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
lasa amphetamine , ca poate intra si solenza in ecuatie ... stock , asa cum e ... :)

Marius_mym89 23-03-09 19:14

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
deci pana la urma avem legale p 28 no??? :-D....marfa
OFF TOPIC: poate vorbiti si voi cu unu din redactorii 4tuning sa ne facem si noi oleaca d publicitate p threat-u principal ca cei d la sibiu:-D

KillerINC 23-03-09 20:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Marius_mym89 (Post 2176269)
deci pana la urma avem legale p 28 no??? :-D....marfa
OFF TOPIC: poate vorbiti si voi cu unu din redactorii 4tuning sa ne facem si noi oleaca d publicitate p threat-u principal ca cei d la sibiu:-D


am dat eu vreo 2-3 PM-uri la super-moderatori si administratori acum vre-o saptamana , dar vad ca nu m-a bagat nimeni in seama

Donnyro 23-03-09 20:57

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Nu e ceva sigur dar s-ar putea sa se faca ceva propaganda si pe Arges TV.Poate putina mediatizare nu strica...

Marius_mym89 24-03-09 10:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Donnyro (Post 2176719)
Nu e ceva sigur dar s-ar putea sa se faca ceva propaganda si pe Arges TV.Poate putina mediatizare nu strica...

daa nu e rau nici asa dar problema e ca Arges TV e post local :???: asa daca s-ar face un threat p pargina principala la 4Tuning ar afla si cei din alte orase:-)

sco211 24-03-09 12:00

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Racing Nick Pitesti anunta participarea la eveniment.

Speram sa putem oferii si premii.

Bafta tuturor!

bandeanradu 24-03-09 13:57

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
hai ca m-ati spart astia cu opel
loganu nu e tot masina ? ti frica ca te face un logan sau care e treaba ?
la urma urmei opelurile sunt cam pe langa logan si la motorizari si restu , poate doar putin mai sus,si cam atat

bobby_gsi2 24-03-09 14:32

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Radu sa nu faci cioburi.....oricum ai da-o....loganu nu e masina de liniute. Poate asta vor sa sugereze cei de aici. Printr-o simpla resoftare nu o faci bolid.....iar ca sa faci o figura frumoasa trebuie investit f mult....dar posesorii de asemenea model prefera sa investeasca in alte cele.

bandeanradu 24-03-09 16:16

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
sunt total de acord
dar ma gandesc ca daca se dau cu ele la rally se pot da si la o liniute , fiecare se da cu ce poate si ce are

Tutankhamon 24-03-09 20:23

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Unde se ţin cursele şi la ce oră?

KillerINC 24-03-09 20:28

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Tutankhamon (Post 2180007)
Unde se ţin cursele şi la ce oră?


uite aici toate detaliile >>>

https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/114352-380-pitesti-28-03-2009-pics-inside.html

Tutankhamon 24-03-09 20:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2180025)

Mulţumesc!

Donnyro 25-03-09 20:49

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Dupa cum am promis:
http://www.argestv.ro/stiri_liber_la_liniute.html
:oops::oops::lol:

Dumy 25-03-09 22:17

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Am urmarit materialul acela de la arges tv ........ Demule cam greu cu exprimarea asta in fata camerei de filmat .... Nu prea itzi ieseau tzie cuvintele :))


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning