Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   VTM Bucovat (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/114592-vtm-bucovat.html)

Alex_Mig 29-03-09 15:03

Re: VTM Bucovat
 
Succes in refacere!

alex_v2you 21-06-09 13:39

Re: VTM Bucovat
 
SYC-ul pregatit pentru 12 iulie 2009,...

giny 21-06-09 15:16

Re: VTM Bucovat
 
Quote:

Originally Posted by alex_v2you (Post 2425273)
SYC-ul pregatit pentru 12 iulie 2009,...

te-am vazut joi sau vineri,erai la consul cu nova,schimbai incaltarile la jentile de oltcit:D

gbry_el_05-RSG 21-06-09 22:34

Re: VTM Bucovat
 
zmn rullz. sper sa termin si eu masina pana atunci. tre sa ii fac instalatia electrica.


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning