![]() |
1 Attachment(s)
Eu as propune Lexus-ul acesta este noul IS .. si daca nu ma insel in State este una dintre cele mai preferate pt tuning si nu am mai vazut-o VT poate ne apucam de asta !
|
O alta propunere !!!
4 Attachment(s)
:peace: :shock: :?: Ce-ar fi sa se dea ca tema de lucru una din aceste poze, adica noua HONDA CIVIC, care dupa cum stiti este shi mashina anului 2006 in ROmania. Inca un motiv ar fi faptul ca in momentul lansarii respectivei masini la salonul de la Frankfurt 2005, printre altele, directorul HONDA a precizat faptul ca ar fi tare curios ce-i mai pot face tunerii, acestei mashini, dat fiind faptul ca are un look f sportiv + multe alte dotari standard; care, spre exemplu la alte marci de masini aprope ca nici nu exista pe listele de dotari optionale.
....hmmm ?? CE ZICETI ?! nu suna interesant ? :lemon: :peace: |
6 Attachment(s)
uitati la ce m-am gandit eu :roll:
pana acum nu am vazut kituri de tuning pt masinile astea |
pentru kos_STN honda civic a fost deja tunata virtual si este pe net.
Nu te supara, si eu as fi vrut sa o tunez. |
1 Attachment(s)
uite poza:
|
1 Attachment(s)
ce parere aveti de asta ? :D :arrow:
masina nu cred ca exista in realitate pt. ca are simbolul rockstar games dar cred ca ar merge tunata virtual |
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
As propune un SUV pt. ca pana acum nu am vazut asa ceva tunat aici.... :roll:
si sunt curios cam ce ar putea iesi din aceasta \"Masina\" prin imaginatia voastra........... :shock: :?: |
Re:
Quote:
sunt o gramada de masini care arata bine dar mai bine arata tunate |
buey boomtech... mai usor cu posturile... :roll:
@tazaless... masina aia deja e tunata.. mai mult de atat ce ai vrea? doar s-o colorezi... |
1 Attachment(s)
Este un Alfa Romeo 2600 Sprint intr-o stare destul de proasta.
1) Trebuie s-o restaurati, adica s-o faceti sa arate ca atunci cand a iesit din fabrica. Puneti o poza cu ea restaurata. 2) Pornind de la poza cu ea restaurata incepeti s-o tunati si apoi puneti poza cu ea tunata. Deci, la sfarsit trebuie sa puneti 1 poza cu masina restaurata si apoi 1 cu masina tunata. Succes... :wink: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
special
sal.daca vreti ceva special .....iata un ARO M 461 DIN 1969.l-am ales pentru ca nu a mai fost tunat asa ceva din cate stiu io..poate ma insel...dar in fine nu cred sa fi fost tunat.toata lumea merge pe turisme(n-am nimic cu iei..sa nu se inteleaga gresit ) dar sa incercam ceva nou ....si unghiu' ii cam neplacut zic io...asa ca SA VA VAD CE PUTETI MESTERII :twisted:
PS (pt Gratzian)nu putem sa punem doua poze in cazul meu inca una |
special
1 Attachment(s)
atata is de repezit ......scuze sunt si suv-uri dar incercati-l si pe asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning