![]() |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
cea mai mare tiganie ...oricum sa speram ca asta`i inceputul si bucur va face ceva mai frumos pe spitalelor .... asteptam sa vina multa lume ...
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Stie cineva mai multe detalii despre ce si cum va fi la Sibiu?
La ce ora se fac ultimele inscrieri? Cine organizeaza mai exact? etc? |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
Daca organizarea e buna...si se face in limita bunului simt trebuie sa iasa bine...daca oamenii si publicul o ia razna va fi pacat de drumul pe care il bate multa lume :) Faza e sa reuseasca sa se dea toti, sa nu bata drumul si sa ramana pe dinafara ca si in alte orashe! ms |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
sa speram ca va fi bine....sa ne intalnim si cu alte ocazii! Ms mult |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
Multumesc anticipat. |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
[email protected] trimite aici un mail si o sa primesti regulamentul si formularul
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
Mersi de raspuns |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
ca si ora de incepere: 09:00
se vor organiza pe platforma din fata aeroportului (cladirea veche) care a fost reconditionata si e ca noua...(nu exista nici o pista dezafectata la Sibiu, avem doar una care e jumatate noua si jumatate veche(reconditionata si aia)) pentru spectatori am inteles ca nu va fi taxa de intrare probabil vom plati doar parcarea, care la 3 ore ajunge 10 lei, 6 ore 16 lei.. 12 ore 24 lei si parca 24 ore 34 lei ceva de genul in orice caz. sa speram ca avem destul loc si spectatori si participanti si in parcare si pe platforma |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Premiera: Curse de acceleratie organizate de Politia Romana la Sibiu - 21 martie 2009
Serviciul Poliţiei Rutiere Sibiu, împreună cu Asociatia Sportiva AS Tuning Organizeaza in premiera la Sibiu o cursa de viteza pe 402m. Amatorii curselor de viteză sunt aşteptaţi sâmbătă, între orele 9 şi 17 pe Aeroportul Sibiu la o liniuţă organizată de AS Tuning în colaborare cu Poliţia Sibiu. Întrecerea se va derula pe o distanţă de 402 de metri. Competitia va consta pentru inceput in 3 treceri cronometrate, dintre care una de încălzire. În semifinale şi finale se vor califica piloţii cu cei mai buni patru timpi ai clasei din care fac parte. Înscrieri până vineri ora 13.00 Formularul de inscriere se descarca de la adresa: http://sb.politiaromana.ro/comunicate.html Formularul completat se trimite la faxul: 0269 – 224292, sau la adresa de email [email protected] Pentru a respecta masurile de securitate ale aeroportului, vor fi luate in consuderare doar cererile de inscriere venite pana vineri 20 martie la ora 13.00. Clase de participare: Concursul se va desfăşura după toate regulile impuse de o competiţie automobilistică, în care timpii concurenţilor vor fi luaţi cu celule. Maşinile vor fi împărţite în următoarele categorii: 1 - motoare mai mici de 1300 cmc 2 - motoare cuprinse între 1301 şi 1600 cmc 3 - motoare cuprinse între 1601 şi 2000 cmc 4 - motoare cu o putere între 2001 cmc şi 3000 cmc 5 - motoare de peste 3.000 cmc. Pentru maşinile dotate cu turbo, se va aplica un coeficient de 1,7 faţă de cilindreea motoarelor. Taxa de participare este de 100 de lei Intrarea spectatorilor va fi liberă. Extras de pe situl sb.politiaromana.ro: ””Este primul concurs de acest gen la care Poliţia este partener, iar locul în care se va desfăşura reprezintă şi el o premieră. Organizatorii şi-au exprimat dorinţa ca acest concurs să nu rămână singular, urmând a fi organizate şi alte concursuri de acest gen. ”” Pentru mai multe informatii Cristi FLOREA - 0744681090 |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
o ora aproximativa pana la care tine ?? ca nu pot sa ajung de la 9.. si sa stiu cat timp mia prind :D
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
de la 9 la 17 din cate am inteles,dar nu cred ca tine pana la 17 sau cine stie
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
cine stie pe ce site gasim timpi??
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:24. |
- Copyright 2026 4Tuning