Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND PS2 SLIM MODAT (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/113859-vand-ps2-slim-modat.html)

Patrulei 26-03-09 22:34

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Nu ca am si eu pe telefon gps:PDaca venea`i cu un detector+Dif ak faceam schimbul;)

dolb 26-03-09 22:39

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
un detector radar si 100 dif te intereseaza?

Patrulei 28-03-09 21:33

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
BUMP!!!

Patrulei 30-03-09 11:47

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Bump!!!Pretul este negociabil;)Combin cu orice depinde de oferta.

dolb 30-03-09 12:00

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
s-ar putea sa ti-l iau eu.. dar mai mult de 350 nu am man !

Patrulei 30-03-09 21:33

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Dolb 380 ron si vino si ial;)

rudolf.s 31-03-09 00:47

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Am niste console XBOX. :)

Patrulei 31-03-09 22:18

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Nu multumesc de oferta.
Last price:380ron;)Dar veniti dupa el la Targoviste:-)

Patrulei 03-04-09 10:24

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Sus cu el;)380ron ultimul pret!

Patrulei 04-04-09 23:58

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
bump!!!

Patrulei 06-04-09 23:14

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Bump!!!

Patrulei 08-04-09 11:06

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Sus cu el!Accept si combinatii depinde de oferta;)

ins1dez 08-04-09 17:49

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
pune poze cu el :)

Patrulei 09-04-09 15:08

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
2 Attachment(s)
Uite 2 poze cu el.Nu e zgariat nu are nimic e ca nou;)

bebe no1 03-05-09 10:59

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
sal nu vrei un tel nokia 6500 slide cu garantie ca nou cu toate accesoriile sau un volan logitech momo folosit doar cateva ore


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning