Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute) (https://forum.4tuning.ro/402-mures/113633-service-recomandari-povestim-evenimentele-placute.html)

Korne 19-03-10 15:55

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
kalman nu se lasa de meserie:lol: si adevarul e ca stie ce are de facut

ms06jbr 19-03-10 19:07

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
am probleme cu rugina pe la praguri...stiti pe cineva cine lucreaza la pret bun?

YEED 19-03-10 20:58

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by ms06jbr (Post 3201096)
am probleme cu rugina pe la praguri...stiti pe cineva cine lucreaza la pret bun?

stiu eo pe cineva lucreaza ff ieftin daca vrei lasa un PM

CLM_Audi 27-03-10 06:43

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
tinichigerie (& vopsitorie mai ales) daca stiti?

Ms-02-TPI 29-03-10 11:34

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by CLM_Audi (Post 3223040)
tinichigerie (& vopsitorie mai ales) daca stiti?

stiu eu ... dar e in iernut lucreaza bine si ieftin zic eu,
face si prelungiri de capota si alte treburi.

DEX_HELL 28-04-10 22:07

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
cine stie unde se monteaza tobe sport???
pe un AUDI A4 o toba "HD K2"

CLM_Audi 28-04-10 22:40

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
vezi la baietii de pe Negoiului

DEX_HELL 29-04-10 22:06

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by DEX_HELL (Post 3318934)
cine stie unde se monteaza tobe sport???
pe un AUDI A4 o toba "HD K2"


pana la urma s-a rezolvat in cursul zilei de azi :D
intr-un service pe centura...

THX pt toti, care au incercat sa ma ajute...

ktm3 01-05-10 13:24

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
daca te rog nu imi dai nr de tel sau ceva adresa la tipul din iernut cu vopsitoria

Spilner 02-05-10 09:03

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Stie cineva un service bun si nu foarte scump :) pt Clima? la BMW...ca a luat-o razna cand merge cand nu...

Ms-02-TPI 03-05-10 15:21

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by ktm3 (Post 3325054)
daca te rog nu imi dai nr de tel sau ceva adresa la tipul din iernut cu vopsitoria

0752263218

hey.dude 05-05-10 13:32

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
unde imi recomandati sa imi fac unghiu de fuga ?

YEED 05-05-10 13:55

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
in tudor la volcanizarea de langa Dimitrie Cantemir :)

hey.dude 05-05-10 14:02

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
un numar de telefon ai ?:D

YEED 05-05-10 14:10

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by hey.dude (Post 3335615)
un numar de telefon ai ?:D

nup :|


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning