![]() |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
kalman nu se lasa de meserie:lol: si adevarul e ca stie ce are de facut
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
am probleme cu rugina pe la praguri...stiti pe cineva cine lucreaza la pret bun?
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
tinichigerie (& vopsitorie mai ales) daca stiti?
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
face si prelungiri de capota si alte treburi. |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
cine stie unde se monteaza tobe sport???
pe un AUDI A4 o toba "HD K2" |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
vezi la baietii de pe Negoiului
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
pana la urma s-a rezolvat in cursul zilei de azi :D intr-un service pe centura... THX pt toti, care au incercat sa ma ajute... |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
daca te rog nu imi dai nr de tel sau ceva adresa la tipul din iernut cu vopsitoria
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Stie cineva un service bun si nu foarte scump :) pt Clima? la BMW...ca a luat-o razna cand merge cand nu...
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
unde imi recomandati sa imi fac unghiu de fuga ?
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
in tudor la volcanizarea de langa Dimitrie Cantemir :)
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
un numar de telefon ai ?:D
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning