Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

shantzu 31-12-05 13:56

ce sa fac ma bag si eu :wink: nu pot sa va las singuri 8)

GolfuletzS 31-12-05 14:00

asa fratiorii si surioarele mele :D :)))))))))


2oo6 :D

Pitu 31-12-05 14:04

eu nu o sa fiu asa ca va urez traditionalul la multi ani !

CRyS` 31-12-05 14:46

de pe mobil pot posta?(Samsung SGH D - 600)

Adriana 31-12-05 15:08

o sa fiu si eu alaturi de voi.ma primiti?
:lol:

Razvan-CT 31-12-05 15:11

o sa fiu shi eu alaturi de voi in seara asta... ma primiti??

sil4tuning 31-12-05 15:39

1 Attachment(s)
oricine este invitat
sa canta muzica ? !?!?!?!? ii dam drumul ? :P :D :evil:
eu ascult acuma pana in 100 db :lol: :wink:

GolfuletzS 31-12-05 15:46

primim recrutzi :D

Mustang 31-12-05 16:26

hey people..peste 20 de minute o tulesc la bairam...
so...
va urez la toti un 2006 cat mai fericit, cu 2006 impliniri, sanatate din belsug si numai bine...sa ne auzim de bine si in 2006 ! LA MULTI ANI !!!!!!!!

peter 31-12-05 17:00

salutare lume...si La multi ani !!!

la ora asta..aia din China au intrat deja in 2006 !!.. :lol: ....ce mai ziceti ?

va-ti laut petarde si artificii ?? :))

EvLSant0S 31-12-05 17:04

N`o sa fiu aici ...
O sa fiu undeva .. cu .. o mana de oameni la care tzin fff mult ... se numesc .. prieteni , adevarati ..

La Multi Ani .. multa fericire, sanatate, si bani ;)
ah ..
SI MULTA MULTA MULTA MULTA MULTA BAUTURAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!

blowwind 31-12-05 17:30

cine stie ce program are IDM`ul in seara(noaptea) asta ? :D

ZerO_CooL 31-12-05 17:33

Cum nici eu nu voi fi aici... tin sa va urez tuturor LA MULTI ANI !!! UN AN NOU FERICIT, CU MULTE IMPLINIRI SI TOT CE VA DORITI !

GolfuletzS 31-12-05 17:50

ce imi iubesc fratori astia ma
:D
pup la ei :D

criss 31-12-05 17:58

LA MULTI ANI !!!

o parte din clubul Racing Syndicate chefuim cu net-u langa noi,daca suntem apti mai dam si noi semne pe aici :lol: :drunk: :drunk: :drunk:


All times are GMT +2. The time now is 20:10.

- Copyright 2026 4Tuning