![]() |
ce sa fac ma bag si eu :wink: nu pot sa va las singuri 8)
|
asa fratiorii si surioarele mele :D :)))))))))
2oo6 :D |
eu nu o sa fiu asa ca va urez traditionalul la multi ani !
|
de pe mobil pot posta?(Samsung SGH D - 600)
|
o sa fiu si eu alaturi de voi.ma primiti?
:lol: |
o sa fiu shi eu alaturi de voi in seara asta... ma primiti??
|
1 Attachment(s)
oricine este invitat
sa canta muzica ? !?!?!?!? ii dam drumul ? :P :D :evil: eu ascult acuma pana in 100 db :lol: :wink: |
primim recrutzi :D
|
hey people..peste 20 de minute o tulesc la bairam...
so... va urez la toti un 2006 cat mai fericit, cu 2006 impliniri, sanatate din belsug si numai bine...sa ne auzim de bine si in 2006 ! LA MULTI ANI !!!!!!!! |
salutare lume...si La multi ani !!!
la ora asta..aia din China au intrat deja in 2006 !!.. :lol: ....ce mai ziceti ? va-ti laut petarde si artificii ?? :)) |
N`o sa fiu aici ...
O sa fiu undeva .. cu .. o mana de oameni la care tzin fff mult ... se numesc .. prieteni , adevarati .. La Multi Ani .. multa fericire, sanatate, si bani ;) ah .. SI MULTA MULTA MULTA MULTA MULTA BAUTURAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!! |
cine stie ce program are IDM`ul in seara(noaptea) asta ? :D
|
Cum nici eu nu voi fi aici... tin sa va urez tuturor LA MULTI ANI !!! UN AN NOU FERICIT, CU MULTE IMPLINIRI SI TOT CE VA DORITI !
|
ce imi iubesc fratori astia ma
:D pup la ei :D |
LA MULTI ANI !!!
o parte din clubul Racing Syndicate chefuim cu net-u langa noi,daca suntem apti mai dam si noi semne pe aici :lol: :drunk: :drunk: :drunk: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning