![]() |
Re: Dyno test in Iasi
Si eu recomand,niste baieti de nota +11!
Saptamana viitoare sper sa ajung si eu cu masina,sa scot planetarele pe spate si sa vad ce balauri scot:-) |
Re: Dyno test in Iasi
Eu am unichip instalat de baietii de la dynopower.Pot spune ca sunt adevarati meseriasi.Nota 11+,sunt super profesionisti,si super de treaba.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning