![]() |
Re: BMW E30 320 cabrio
Quote:
|
Re: BMW E30 320 cabrio
hai ca a urcat temperatura si a inceput sezonul ei.4700e neg sau variante mai ieftine inmatriculate sau nu(am nevoie de 2000e)
|
Re: BMW E30 320 cabrio
itp 04 2011
|
Re: BMW E30 320 cabrio
hai k vine iulie si facem....mai ast un pik 2 luni:)
|
Re: BMW E30 320 cabrio
ai un up si de la mine ca imi place masina
|
Re: BMW E30 320 cabrio
upp variante mai ieftine
|
Re: BMW E30 320 cabrio
Quote:
|
Re: BMW E30 320 cabrio
..................
|
Re: BMW E30 320 cabrio
Masina e matriculat pe prahova?1
|
Re: BMW E30 320 cabrio
" acum este pe numele meu are nr de inmatriculare IL-84-TIM "
asta scre omul in primul post. |
Re: BMW E30 320 cabrio
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BMW E30 320 cabrio
mai ai ursu? pe 15 sau 18 iul vin acasa ....si ramane sa vb......
dk te vad on vb..... |
Re: BMW E30 320 cabrio
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:03. |
- Copyright 2026 4Tuning