Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 320 cabrio (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/110984-bmw-e30-320-cabrio.html)

bellu_84tim 07-04-09 21:58

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by berbeq_gsi (Post 2219574)
sefu uite ce pretz am gasit numai k difera culorile ex si int
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/109642-bmw-e30-325-cabrio.html scz...nu vreau sa fiu rau da asta e

sincer nu vad rostul post-ului tau dar eu stiu ce masina am si nu cred ca se compara;)

bellu_84tim 15-04-09 18:54

Re: BMW E30 320 cabrio
 
hai ca a urcat temperatura si a inceput sezonul ei.4700e neg sau variante mai ieftine inmatriculate sau nu(am nevoie de 2000e)

bellu_84tim 21-04-09 22:28

Re: BMW E30 320 cabrio
 
itp 04 2011

berbeq_gsi 04-05-09 00:31

Re: BMW E30 320 cabrio
 
hai k vine iulie si facem....mai ast un pik 2 luni:)

taz.frkz 11-05-09 16:28

Re: BMW E30 320 cabrio
 
ai un up si de la mine ca imi place masina

bellu_84tim 27-05-09 09:07

Re: BMW E30 320 cabrio
 
upp variante mai ieftine

bellu_84tim 02-06-09 22:12

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 2241682)
hai ca a urcat temperatura si a inceput sezonul ei.4700e neg sau variante mai ieftine inmatriculate sau nu(am nevoie de 2000e)

................

bellu_84tim 05-06-09 00:30

Re: BMW E30 320 cabrio
 
..................

riv_gms 09-06-09 21:25

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Masina e matriculat pe prahova?1

dany_cmd 09-06-09 22:55

Re: BMW E30 320 cabrio
 
" acum este pe numele meu are nr de inmatriculare IL-84-TIM "


asta scre omul in primul post.

bellu_84tim 10-06-09 00:41

Re: BMW E30 320 cabrio
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 2394393)
Masina e matriculat pe prahova?1

asa e bine?

berbeq_gsi 28-06-09 23:41

Re: BMW E30 320 cabrio
 
mai ai ursu? pe 15 sau 18 iul vin acasa ....si ramane sa vb......
dk te vad on vb.....

bellu_84tim 29-06-09 10:39

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by berbeq_gsi (Post 2445780)
mai ai ursu? pe 15 sau 18 iul vin acasa ....si ramane sa vb......
dk te vad on vb.....

s-a dat ursul boss. pe cash. se poate inchide topicul


All times are GMT +2. The time now is 16:03.

- Copyright 2026 4Tuning