Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   La multi ani Vali (ZoliaT)! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11078-ani-vali-zoliat.html)

Adriana 21-12-05 21:05

La multi ani! :)

DnI 21-12-05 21:21

LA MULTI ANI, Vali !

ai fost primul om pe care l-am cunoscut din echipa 4tuning
mult succes in continuare :wink:

ZoliaT 21-12-05 22:36

va multumesc la toti mult mult de tot si sa petrecem cat mai multi ani impreuna si din ce in ce mai buni

:wink:

andrapanda55 21-12-05 23:22

La multi ani si multe impliniri!

Mustang 21-12-05 23:34

sry de intarziere :
La multi Ani Vali, sa ne traiesti...

Merci pt totu' ;)

B|shOp-VR6 21-12-05 23:46

A fost ziua ta si nu ai zis nimic? :chainsaw:

La multi ani! si tot ce-ti doresti, tot ce e bine si frumos precum si o evolutie cat mai buna in tot ceea ce faci pt noi comunitatea! :D

EvLSant0S 22-12-05 00:24

La multi ani zoliat :P ms ptr tot

orlando 22-12-05 11:22

la multi ani si tot ce iti doresti sa se indeplineasca... :wink:
si cum ninge acum afara asa sa ninga si la tine cu bucurii :wink:


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning