![]() |
Re: intalnire pasionati car audio
cj82ufo
|
Re: intalnire pasionati car audio
poi daca merge ufo,merge tot csr'u si sunteti o gramada
contati pe ufo in instalatii audio:) |
Re: intalnire pasionati car audio
pana la urma, nimik concret?
|
Re: intalnire pasionati car audio
hai ca ma bag si eu ...desii eu acuma nu mai am nici muzica " tare " in masina.. decat 4 difuzoare :d da nah geo_xxxl e idu meu
|
Re: intalnire pasionati car audio
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..
|
Re: intalnire pasionati car audio
nu inteleg e topic pt schimburi de id sau pt pasionati audio..........fixati-va si voi o intalnire gen every sunday la ora cutarica in fata la statuia lui popescu' si vedeti apoi ce faceti nu inteleg de ce atata agitatie cu id de mes:)
|
Re: intalnire pasionati car audio
bine zici :d.....
|
Re: intalnire pasionati car audio
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..
|
Re: intalnire pasionati car audio
prezent
|
Re: intalnire pasionati car audio
prezent
|
Re: intalnire pasionati car audio
notativa in telefon :D
|
Re: intalnire pasionati car audio
1 Attachment(s)
o sa trec si eu sa ma documentez,mai niste sfaturi..
|
Re: intalnire pasionati car audio
hai mai sariti :))
|
Re: intalnire pasionati car audio
6 masini sigur aduc eu:d
|
Re: intalnire pasionati car audio
2 Attachment(s)
Quote:
am facut si eu upgrade pana una alta.. pana in 22 mie gata si subwooferu... a venit fratiorul mai mic pentru difuzoare... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning