![]() |
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
Din modelele de mai sus mie imi place a 3a dar nu se potrivi cu ce vrei tu , sa zicem ca primu model ar fi cel mai indicat din cele 3 ,poate gasesti si altele mai frumoase ,jantele dau 60% din aspectul exterior...
|
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
1 Attachment(s)
Am vazut ca o poza nu s-a incarcat. o sa incerc sa o uploadez in acest post.
Pentru scorpio recomand totusi TSW - Pomona (poza 1)..Zic eu ca sunt in ton cu masina. Multumesc ! O zi placuta ! |
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
ar da fb unele in spite mari gen borbet
succes in contunuare |
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
avand in vedere ca este o masina clasica ma gandesc la ceva in mai multe spite .......acum depinde si de ce mai ai pe masina
|
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
Masina e stoc in rest, are doar folie. Jantele stoc sunt 5x112 et 35 7j.
|
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
Quote:
|
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
:) mananci calule ovaz ?.....ce sa zic si io. Da, imi plac si ar si merge pe masina.
|
Re: Ce jante sa pun pe Scorpio
ce zici de ale mele de pe lizu? Mai am unele la garaj, dar tot pe 15(in 5spite mari cu buza, sau unele spitate gen oz racing)...o sa le fac poza maine si le pun aici :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning