![]() |
Sarbatori Fericite si un An Nou plin de bucurii va doresc !!!
|
Re:
Sarbatori fericite, CRACIUN FERICIT si aveti parte doar de sanatate si sa vi se indeplineasca toate dorintele!!!
Si mosu sa va aduca de 3x mai mult decat ce v-ati dorit! :boogy: :drunk: :woowoo: |
Un Craciun ca-n povesti si fie ca in anul care vine sa ni se implineasca tuturor cat mai multe dorinte!!! La multi ani!
|
MUAHAHHAHHA AM PLECAT CU BISHOP / MOXXU + SPEEDER in cautarea moshului ...
daca-l gasim ii rupem picioarele si-l luam cu noi sa bea .. deci .. luati-va papa de la cadouri :D kiddin`... craciun fericit si alea alea tuturor }}{{{ |
Daca sunteti voi 4, in gasca, e clar: Mos Craciun e belit! :lol: :lol: :lol:
|
o sa fim 5 , noi 4 + barbosu de mos craciun :P
|
vai de capul mosului :lol:
Merry X-mas baieti (si fetele :P) |
Craciun fericit tuturor !
|
un Craciun cat se poate de frumos alaturi de cei dragi...
|
Craciun fericit la toti! :)
|
craciun jmekerit la toti ...in special la urati si urate :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning