Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Sarbatori fericite! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11003-sarbatori-fericite.html)

Michael 24-12-05 08:32

Sarbatori Fericite si un An Nou plin de bucurii va doresc !!!

Dari 24-12-05 08:53

Re:
 
Sarbatori fericite, CRACIUN FERICIT si aveti parte doar de sanatate si sa vi se indeplineasca toate dorintele!!!
Si mosu sa va aduca de 3x mai mult decat ce v-ati dorit! :boogy: :drunk: :woowoo:

andrapanda55 24-12-05 19:03

Un Craciun ca-n povesti si fie ca in anul care vine sa ni se implineasca tuturor cat mai multe dorinte!!! La multi ani!

EvLSant0S 24-12-05 20:39

MUAHAHHAHHA AM PLECAT CU BISHOP / MOXXU + SPEEDER in cautarea moshului ...
daca-l gasim ii rupem picioarele si-l luam cu noi sa bea ..
deci .. luati-va papa de la cadouri :D
kiddin`...
craciun fericit si alea alea tuturor }}{{{

Gabi 24-12-05 20:48

Daca sunteti voi 4, in gasca, e clar: Mos Craciun e belit! :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 24-12-05 21:29

o sa fim 5 , noi 4 + barbosu de mos craciun :P

Mustang 24-12-05 21:53

vai de capul mosului :lol:

Merry X-mas baieti (si fetele :P)

ZerO_CooL 24-12-05 22:31

Craciun fericit tuturor !

c i k y 24-12-05 22:33

un Craciun cat se poate de frumos alaturi de cei dragi...

Adriana 25-12-05 19:24

Craciun fericit la toti! :)

sil4tuning 25-12-05 19:25

craciun jmekerit la toti ...in special la urati si urate :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning