![]() |
si daca nu te deranjeaza tu cam cat dai pe benzina lunar,asa in medie?
ms |
lol :)
asta chiar nu pot sa iti zic... nu stau sa ma gandesc la asta k dupaia ma gandesc la faptul k vreau un smart cdi :D dar pot sa iti zic k depinde de cat mergi si stilul adoptat :D |
am inteles si ms
Masina e super tare dar si greu de intretinut ceea ce ma face sa cred ca o optiune f buna este si golf V 2.0 FSI tractiune integrala,care si ea este insetata dar cred ca nu chiar asa,dar dupa un golf V nu intoarce nimeni capu........................ :wink: |
oricum, nu imi pare rau k dau banii pe benzina atata timp cat masina merge bine si fuge :)
hai k suntem foarte offtopic aici... dk vrei detalii makar intreaba la masina mea la volkswagen ;) |
Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
Imi place culoarea seamana cu o salvare, cat despre motor e unul puternic care consuma putin daca mergi usurel, cum se merge cu VW, daca mergi turat nu-i prieste, consuma foarte mult.
Iulian |
Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
Masina e superba. Yo zic k albul face totul.
|
Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
Albul asta ... combinat cu negru ... pe capota si plafon ... si un efect de perla ... rupe orice alta culoare ... asa ca ... alb rullz ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning