Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Abt Sportsline GTI VS4-R (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/11000-abt-sportsline-gti-vs4.html)

Grecu_ 30-01-06 20:01

si daca nu te deranjeaza tu cam cat dai pe benzina lunar,asa in medie?
ms

SpeedeR 30-01-06 22:46

lol :)
asta chiar nu pot sa iti zic... nu stau sa ma gandesc la asta k dupaia ma gandesc la faptul k vreau un smart cdi :D
dar pot sa iti zic k depinde de cat mergi si stilul adoptat :D

Grecu_ 31-01-06 15:58

am inteles si ms
Masina e super tare dar si greu de intretinut ceea ce ma face sa cred ca o optiune f buna este si golf V 2.0 FSI tractiune integrala,care si ea este insetata dar cred ca nu chiar asa,dar dupa un golf V nu intoarce nimeni capu........................ :wink:

SpeedeR 01-02-06 00:09

oricum, nu imi pare rau k dau banii pe benzina atata timp cat masina merge bine si fuge :)
hai k suntem foarte offtopic aici... dk vrei detalii makar intreaba la masina mea la volkswagen ;)

iulian6000 05-03-06 21:01

Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
 
Imi place culoarea seamana cu o salvare, cat despre motor e unul puternic care consuma putin daca mergi usurel, cum se merge cu VW, daca mergi turat nu-i prieste, consuma foarte mult.
Iulian

andrei_1402 25-03-06 17:08

Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
 
Masina e superba. Yo zic k albul face totul.

Hori 10-11-06 19:07

Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
 
Albul asta ... combinat cu negru ... pe capota si plafon ... si un efect de perla ... rupe orice alta culoare ... asa ca ... alb rullz ;)


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning