Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/109516-15-martie-2009-craiova-402-a.html)

ph88bas 23-02-09 14:19

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
deci pana la urma cine vine sa si participe? in afara de bobimom?
eu unul merg!

bobiMOM 23-02-09 14:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 2092695)
deci pana la urma cine vine sa si participe? in afara de bobimom?
eu unul merg!

Ajungi boss sau vb cu Vasiloiu sa-tzi pastreaze un loc si tzie pe platforma?:lol:

ph88bas 23-02-09 14:40

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2092724)
Ajungi boss sau vb cu Vasiloiu sa-tzi pastreaze un loc si tzie pe platforma?:lol:

ajung stai fara griji mai bobiantiopel!;)

riv_gms 23-02-09 15:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
as vrea sa vin si eu ...

jakal 23-02-09 15:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
merg si e dar nu sa ma dau...cine stie in ce grupa pic.....
o ard ca driver de platforma sa ducem turbatu acolo.:))

obligatoriu cu a lui nea fane sa mai calc pe mufa aia....:)):))
plus ca sar bucati din platforma si e distractiv.....:))

Chelooo 24-02-09 15:56

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Mi-ar placea sa vin si eu :D Nu sa concurez.. asa ca daca se gaseste un loc si pt mine.. promit sa fiu fotograf daca aveti nevoie :D

bobiMOM 24-02-09 22:22

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2092900)
merg si e dar nu sa ma dau...cine stie in ce grupa pic.....
o ard ca driver de platforma sa ducem turbatu acolo.:))

obligatoriu cu a lui nea fane sa mai calc pe mufa aia....:)):))
plus ca sar bucati din platforma si e distractiv.....:))

Gata boss, o ardem pe la Targovishte....TEST DRIVE....la platforma evident!!!!

Mergem pe burta cu Nea Fane.....luam aparatul de sudura la noi....ardem cornierele la loc....mashina sa nu pice...in rest toate bune....AOLEUUUU am uitat de mufa...Boss sa ai grija sa nu calcam pe ea...ca de conectat nu avem nevoie...se vede la mashina:lol:

jakal 24-02-09 23:26

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2097757)
Gata boss, o ardem pe la Targovishte....TEST DRIVE....la platforma evident!!!!

Mergem pe burta cu Nea Fane.....luam aparatul de sudura la noi....ardem cornierele la loc....mashina sa nu pice...in rest toate bune....AOLEUUUU am uitat de mufa...Boss sa ai grija sa nu calcam pe ea...ca de conectat nu avem nevoie...se vede la mashina:lol:

a mai fost impactul ala mic cu bordura dar nu s-a ginit.......:lol::lol:
ma gandesc cand o sa o cerem ce o sa fie la gura lui........:lol:

DONU' 25-02-09 00:42

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Voua v-ar trebui o platforma cu Turbo :lol:

CobraArt 25-02-09 04:21

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Am inteles eu gresit sau este drumu cam pardaf pana acolo?

Chelooo 25-02-09 06:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Cel putin pana in Targoviste, pe DN72 te chinui sa ocolesti o groapa si in timpul asta nimeresti in alte 2 gropi :D
E o adevarata durere de cap drumul acela..

Mai bine mergi pana pe DN1 pana la Floresti, faci stanga spre Floresti si mergi pe acolo pana la Targoviste, spre Moreni , apoi prin Nisipuri, si in final iesi in Targoviste :D ocolesti cca. 10km dar se merita caci drumul e mult mai bun :D

feryboy 25-02-09 09:43

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
O sa fiu singurul care pleaca pe ruta Ploiesti Bucuresti. autostrada si tot asa ?:)

DONU' 25-02-09 10:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Si eu as fi de acord tot cu aceasta ruta. In plus ar fi misto sa mergem cu toti pe ruta asta ca o sa fie super panarama pe drum.

Ploiesti - Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova
sau
Ploiesti - Bucuresti - Alexandria - Rosiorii de Vede - Caracal - Craiova (dar nu stiu daca e bun drumul)

DRooPY 25-02-09 11:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
o ardem in haita

DRooPY 25-02-09 11:14

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
ploiesti-craiova ( ruta ploiesti-bucuresti-pitesti....-craiova) 308 km /adika 716 km dus intors asta inseamna ca tre sa plecam de pe la 6.00 A.M ca la 10.00 A.M sa fim akolo!


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning