![]() |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
deci pana la urma cine vine sa si participe? in afara de bobimom?
eu unul merg! |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
as vrea sa vin si eu ...
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
merg si e dar nu sa ma dau...cine stie in ce grupa pic.....
o ard ca driver de platforma sa ducem turbatu acolo.:)) obligatoriu cu a lui nea fane sa mai calc pe mufa aia....:)):)) plus ca sar bucati din platforma si e distractiv.....:)) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Mi-ar placea sa vin si eu :D Nu sa concurez.. asa ca daca se gaseste un loc si pt mine.. promit sa fiu fotograf daca aveti nevoie :D
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
Mergem pe burta cu Nea Fane.....luam aparatul de sudura la noi....ardem cornierele la loc....mashina sa nu pice...in rest toate bune....AOLEUUUU am uitat de mufa...Boss sa ai grija sa nu calcam pe ea...ca de conectat nu avem nevoie...se vede la mashina:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
ma gandesc cand o sa o cerem ce o sa fie la gura lui........:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Voua v-ar trebui o platforma cu Turbo :lol:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Am inteles eu gresit sau este drumu cam pardaf pana acolo?
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Cel putin pana in Targoviste, pe DN72 te chinui sa ocolesti o groapa si in timpul asta nimeresti in alte 2 gropi :D
E o adevarata durere de cap drumul acela.. Mai bine mergi pana pe DN1 pana la Floresti, faci stanga spre Floresti si mergi pe acolo pana la Targoviste, spre Moreni , apoi prin Nisipuri, si in final iesi in Targoviste :D ocolesti cca. 10km dar se merita caci drumul e mult mai bun :D |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
O sa fiu singurul care pleaca pe ruta Ploiesti Bucuresti. autostrada si tot asa ?:)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Si eu as fi de acord tot cu aceasta ruta. In plus ar fi misto sa mergem cu toti pe ruta asta ca o sa fie super panarama pe drum.
Ploiesti - Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova sau Ploiesti - Bucuresti - Alexandria - Rosiorii de Vede - Caracal - Craiova (dar nu stiu daca e bun drumul) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
o ardem in haita
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
ploiesti-craiova ( ruta ploiesti-bucuresti-pitesti....-craiova) 308 km /adika 716 km dus intors asta inseamna ca tre sa plecam de pe la 6.00 A.M ca la 10.00 A.M sa fim akolo!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning