![]() |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Brasov sau Cluj ?
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
PAK-ule , sustin si eu Sibiul :D
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
se pare ca nu mai ii activitate pe forumu asta....haideti cei care vor sa organizeze, sariti cu ideiile sau deschideti un VOT
:d |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
si eu sustin tot sibiul
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
pai hai sa facem un poll pt locatie. dupa ce se stabileste locatia putem incepe propunerile pt data.
Variante locatie : 1.Sibiu 2.Brasov 3.Cluj 4.Constanta Adaugati ce variante mai vreti , apoi Magos adauga poll la topicul asta te rog. PS. As dori sa propuna doar cei care stiu intr-o proportie de macar 50% ca vor participa , ceilalti sa se abtina. Multumesc |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
eu is pt Cluj si data intalnirii sa fie cand e show-ul de tuning de la cluj ;)
|
Intalnirea exclusivista Golf IV
Variante locatie :
1.Sibiu 2.Brasov 3.Cluj 4.Constanta Rog doar participantii sa voteze, si apoi sa argumenteze alegerea, pentru a putea ajunge la un rezultat realist! :) |
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
...Brasov....aer curat, liniste, priveliste frumoasa ;)
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
pe ce data va avea loc intalnirea?:D eu am votat constanta daca v`a fii sa vin :P
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Sibiu... Pentru a evita aglomeratia infecta de pe DN1 si pentru a nu viziona acelasi lucru over and over....
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Salutare tuturor. As fi si eu interesat sa vin, dar as vrea sa stiu si data.Pentru a-mi face programul.
Votez Sibiu |
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Din vara incolo :) Pentru a putea avea timp de pregatiri...:)
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Ok, mai mult de 60% eu ma bag.
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Quote:
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Pana una alta, Sibiul a adunat 50% din voturi... Ramane mai apoi de stabilit data...:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:32. |
- Copyright 2026 4Tuning