Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnirea exclusivista Golf IV (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/109270-intalnirea-exclusivista-golf-iv.html)

Decodat 09-02-09 10:15

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Brasov sau Cluj ?

Magos 10-02-09 22:17

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
PAK-ule , sustin si eu Sibiul :D

Speedball_tm 10-02-09 22:27

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
se pare ca nu mai ii activitate pe forumu asta....haideti cei care vor sa organizeze, sariti cu ideiile sau deschideti un VOT
:d

Casilias 10-02-09 22:30

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
si eu sustin tot sibiul

PAK 11-02-09 00:14

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
pai hai sa facem un poll pt locatie. dupa ce se stabileste locatia putem incepe propunerile pt data.
Variante locatie :
1.Sibiu
2.Brasov
3.Cluj
4.Constanta
Adaugati ce variante mai vreti , apoi Magos adauga poll la topicul asta te rog.

PS. As dori sa propuna doar cei care stiu intr-o proportie de macar 50% ca vor participa , ceilalti sa se abtina.

Multumesc

djhojd 11-02-09 00:55

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
eu is pt Cluj si data intalnirii sa fie cand e show-ul de tuning de la cluj ;)

Magos 12-02-09 22:43

Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Variante locatie :
1.Sibiu
2.Brasov
3.Cluj
4.Constanta

Rog doar participantii sa voteze, si apoi sa argumenteze alegerea, pentru a putea ajunge la un rezultat realist! :)

jock 16-02-09 23:33

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
...Brasov....aer curat, liniste, priveliste frumoasa ;)

Smenarul 17-02-09 06:39

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
pe ce data va avea loc intalnirea?:D eu am votat constanta daca v`a fii sa vin :P

Magos 17-02-09 07:24

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Sibiu... Pentru a evita aglomeratia infecta de pe DN1 si pentru a nu viziona acelasi lucru over and over....

Bogdan0118 17-02-09 10:40

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Salutare tuturor. As fi si eu interesat sa vin, dar as vrea sa stiu si data.Pentru a-mi face programul.
Votez Sibiu

Magos 17-02-09 22:19

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Din vara incolo :) Pentru a putea avea timp de pregatiri...:)

Bogdan0118 18-02-09 12:52

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Ok, mai mult de 60% eu ma bag.

PAK 18-02-09 13:07

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 2074172)
Sibiu... Pentru a evita aglomeratia infecta de pe DN1 si pentru a nu viziona acelasi lucru over and over....

exact ce ziceam si eu in topicul celalalt.

Magos 18-02-09 22:36

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Pana una alta, Sibiul a adunat 50% din voturi... Ramane mai apoi de stabilit data...:)


All times are GMT +2. The time now is 20:32.

- Copyright 2026 4Tuning