Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/10898-xtreme-club-emotion.html)

Mustang 16-01-06 16:51

Re:
 
VA IAU...
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
DE ACUM INCOLO - ACEST TOPIC E DEDICAT INSCRIERII IN CLUB...trebuie sa lasati mesaj cu :

1. Nume/Porecla
2. Varsta
3. Contact (nr. telefon / mail)
4. Marca si modelul automobilului
5. Cate ceva despre voi !

Eventual dati si JOIN GROUP la usergroupul nostru, iar un fondator al clubului va lua legatura cu voi !


Mustang 24-01-06 13:26

pt inregistrari ... : https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?t=15656

il rog pe moderator sa inchida topicul

13RvR 22-06-06 13:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
AICI ESTE SECTIUNEA CLUBULUI https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=167


All times are GMT +2. The time now is 02:47.

- Copyright 2026 4Tuning