Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii KIA (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html)
-   -   Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia/108975-sunteti-acord-sectiune-separata-kia.html)

razvy_91 11-02-09 19:28

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
si eu sunt de acord ...

Ja_Rule 11-02-09 19:59

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votat Da! chiar sunt fan Kia

eMH 11-02-09 21:20

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Deci deja sunt 30 de persoane care vor usergroup Kia. Sunt convins cati au fost la Porsche,sau la Mini,sau la alte masini,mult mai rare decat Kia :|

scturoag 11-02-09 21:40

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
De ce nu ?!? daca sunt multi posesori de Kia ... sa se deschida ... votat: DA

3Xtreme 11-02-09 22:25

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votati, votati si iar votati. Vad ca se aduna lume si exact cum anticipam nici un vot pentru NU. E foarte bine daca se pot strange atatea voturi intr-un timp asa scurt.

machupicchu 12-02-09 10:17

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
votat DA

eMH 12-02-09 12:40

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Spre deosebire de topicul cu intrebarea "sunteti multumiti de masina VOASTRA Kia?",unde am primit foarte multe voturi "nu" de la indivizi care nu s-au urcat in viata lor intr-o astfel de masina,vad ca aici primim ajutor si de la cei ce nu au masini Kia.
Deci lucrurile se misca intr-o directie favorabila noua. Multumim celor care au votat !

RD-Woo 12-02-09 14:01

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Evident, votat DA!!!
de cand asteptam o astfel de sectiune dedicata marcii...!

orlando 12-02-09 14:21

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votat da!

admin 12-02-09 15:19

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sectiunea a fost creata. va rog sa imi dati pe messenger vali_inedit sau pe email la [email protected] numele moderatorului ales de voi pentru forum si in acelasi timp si numele moderatorului de grup KIA driver pe care o sa il creez dupa ce am aceste date pe email

3Xtreme 12-02-09 16:56

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Am reusit fratilor!!!!!!!!!!!!!:D:D::peace::D:D Avem propriul nostru colt KIA.8)
Link: https://forum.4tuning.ro/590-kia.html

JohnnyX 12-02-09 16:57

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Felicitari tuturor !!!

Lecca 12-02-09 16:57

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
multam mult adminilor! 8)

3Xtreme 12-02-09 16:58

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 2061133)
Felicitari tuturor !!!

Multumim, multumim!:D

norbi_bidi 12-02-09 17:05

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
M-am inscris eu pentru moderator de forum si pentru moderator de grup kia driver... sper sa va convina... (am ceva experienta deja fiind moderator si in alta parte... pe deasupra sunt posesor de Kia si tata a fost mecanic auto deci va pot ajuta cam la orice)


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning