![]() |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Quote:
ba da, stai tu linistit ca probabil au vazut toti...numai ca pozele alea sunt photshop...si ......continuarea o stii si tu ;) |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
dragutza buburuza....
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
frumos asa.
totusi seamana destul de mult cu noul ford ka. dar ma gandesc ca si pretul va fi de "chevrolet" |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
da foarte mult a Corsa nu degeaba ii din concernul GM,in rest ii o mare evolutie de la tico-matiz-spark...
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
sa nu uitam pretul...cel din imagine e varianta de top....si sunt anumite chestii care sunt des intalnite....gurile de ventilare = logan (renault) manere usi cu comenzi=VW....etc....
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Arata foarte bine fata de generatia actuala. Cu un pret bun se vor umple strazile de pe la noi cu Spark`uri.
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Lol, macar nu mai e rotunjit ca actualul Spark sau ca Fiat 500.
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Misto noul Suzuki Splash,pardon noul Spark.:))
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
fata de modelul precedent e "Dumnezeu" !
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
interiorul e superb,o masina foarte buna pentru oras :-) si mult mai frumoasa decat cea actuala
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
15 Attachment(s)
Update Foto: Noul Chevrolet Spark
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Frumoasa masina,numa buna pentru strazile din bucuresti...;))
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Frumusel,ce turometru digital are :)
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Mie imi place masinutza..este ideala pentru un orash aglomerat..si pentru cineva care nu prea le are cu parcarile :lol:
|
12 Attachment(s)
imagini live:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning