Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/108805-noul-chevrolet-spark-debuteaza-geneva-2009-a.html)

allexutzzu 10-02-09 21:21

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Quote:

Originally Posted by steffan (Post 2055414)
nu a observat nimeni ca in poza are discuri perforate:)))

la cum e modelu actual de mai bine te dai jos si il impingi ca sa traga mai tare... poate o sa fie ceva in plus. designu e o evolutie clara


ba da, stai tu linistit ca probabil au vazut toti...numai ca pozele alea sunt photshop...si ......continuarea o stii si tu ;)

ady_grassu 10-02-09 22:03

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
dragutza buburuza....

Spark 10-02-09 23:38

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
frumos asa.
totusi seamana destul de mult cu noul ford ka.
dar ma gandesc ca si pretul va fi de "chevrolet"

marcelcrisan 11-02-09 09:11

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
da foarte mult a Corsa nu degeaba ii din concernul GM,in rest ii o mare evolutie de la tico-matiz-spark...

DiavoLLo 11-02-09 10:06

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
sa nu uitam pretul...cel din imagine e varianta de top....si sunt anumite chestii care sunt des intalnite....gurile de ventilare = logan (renault) manere usi cu comenzi=VW....etc....

JohnnyX 11-02-09 14:34

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Arata foarte bine fata de generatia actuala. Cu un pret bun se vor umple strazile de pe la noi cu Spark`uri.

the_one_and _only 11-02-09 14:54

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Lol, macar nu mai e rotunjit ca actualul Spark sau ca Fiat 500.

raduku 11-02-09 20:25

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Misto noul Suzuki Splash,pardon noul Spark.:))

T u p 3 u 11-02-09 22:47

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
fata de modelul precedent e "Dumnezeu" !

synu 14-02-09 11:16

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
interiorul e superb,o masina foarte buna pentru oras :-) si mult mai frumoasa decat cea actuala

boy_wonder 02-03-09 14:53

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
15 Attachment(s)
Update Foto: Noul Chevrolet Spark

nice_sm3n 02-03-09 14:58

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Frumoasa masina,numa buna pentru strazile din bucuresti...;))

SaIBoT 02-03-09 15:06

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Frumusel,ce turometru digital are :)

HD-90-MTZ 02-03-09 16:00

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Mie imi place masinutza..este ideala pentru un orash aglomerat..si pentru cineva care nu prea le are cu parcarile :lol:

cipriancc 02-03-09 16:06

12 Attachment(s)
imagini live:


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning